Як почистити бензобак. Як прочистити паливний бак.

Чистка бензобака необхідна для того, щоб позбутися від іржі та інших шкідливих відкладень, які накопичуються всередині в процесі експлуатації автомобіля.
Інструкція
1
Заженіть автомобіль на оглядову яму або ж підійміть її за допомогою домкратів, а потім закріпіть на підставках. Акуратно зніміть обшивку бензобака , яка знаходиться в багажнику. Вимкніть датчик покажчика рівня палива. Приберіть всі джерела вогню, сильно нагріті предмети.
2
Постеліть під машину якусь тканину або картонку. Залізьте під неї і зніміть захист бензонасоса і фільтра. Після цього відключіть провід бензонасоса і ізолюйте його. Заведіть машину і дочекайтеся, поки вона затихне - це необхідно для того, щоб скинути тиск.
3
Очистіть щіткою місця з'єднання паливного фільтра, з'єднання шланга до бензонасосу і бензобаку. Протріть ці поверхні вологою ганчірочкою. Після цього відкрутіть викруткою кріплення паливного фільтра, хомут і зніміть шланг, який іде від бензобака до бензонасосу. Відразу ж підставте каністру і злийте бензин, якого може витекти досить велика кількість.
4
Приєднайте шланг назад і ретельно затягніть хомут, потім відкрутіть його в місці з'єднання до бензобаку за допомогою ключа. Акуратно обмотайте кінець шланга поліетиленом. Зніміть підходящі до бензобаку з лівого боку труби. Це труби вентиляції бака і обратки палива, при цьому заглушите отвори у всіх з'єднаннях.
5
Отсоедините кільце ущільнювача з горловини бака, воно легко видавлюється. Залізьте в багажник і відкрутите чотири гайки, за допомогою яких кріпиться бензобак. Акуратно дерните його на себе зверху і знизу, потім те ж саме виконайте з правого боку. Таким способом вийміть бензобак назовні. Відкрутіть датчик і вийміть фільтр.
6
Залийте в бак порядка 3 літрів бензину спочатку через отвір фільтра, а потім через датчик рівня палива. Гарненько проговорився його всередині, після чого вилийте через заливну горловину. Доможіться, щоб сливаемая рідина була без осаду і мала природний колір. Після цього виконайте збірку в зворотному порядку.