Як змінити риси обличчя. Як зробити риси обличчя гостріше.

Особа кожної людини є неповторним. І кожне відрізняє індивідуальність, поєднання власних рис: виступаючі вилиці, широкий лоб, гостре підборіддя, пухкі губи, ніс з горбинкою або круглі «щічки-яблучка». Існують певні, прості правила для виправлення різних рис особи , які допоможуть кожній жінці наблизитися до досконалості.
Інструкція
1
Ділянки, які потрібно відсунути, оптично, на другий план або закамуфлювати, відтіняє більш темним макіяжем (наприклад, більш темними рум'янами або пудрою).
2
Ділянки, які необхідно виділити або підкреслити, зробіть більш світлими (наприклад, за допомогою мерехтливої або світлою пудри, або світлих рум'ян).
3
Можна змінити практично всі риси особи . Втягніть щоки і на поглиблення нанесіть трохи пудри більш темного відтінку, ніж колір шкіри. Так, ви зможете зробити риси свого особи більш виразніше.
4
Для того щоб губи виглядали найбільш чітко і рельєфно, проведіть тонку лінію контурним олівцем білого або тілесного кольору, безпосередньо, над природною лінією губ. Прямо під нею проведіть контурну лінію. Потім нанесіть губну помаду.
5
Довгий ніс буде візуально здаватися коротше, якщо ви завдасте на його кінчик невелика кількість темних рум'ян і обережно розітреться.
6
Гостре підборіддя можна зробити круглим і більш м'яким, якщо відтінити його темними рум'янами.
7
Лоб може стати візуально більш широким, якщо навскіс нанести рум'яна, від брів до прикордонної області з волоссям.
8
Роблячи макіяж, намагайтеся наблизитися до даного ідеалу. Але при цьому ви не повинні втратити власну індивідуальність. Якщо у вас вузьке обличчя, користуйтеся більш світлою пудрою, ніж справжній колір вашого особи . Рум'яна наносите по горизонталі, дуже тонким шаром, на вилиці і растушевивая до ушей.Подводіте брови і очі розширюються горизонтальними лініями, растушевивая. Кінці брів корегуйте, опускаючи до мочки вуха. Підкресліть вигин губ контурним олівцем.
9
Якщо у вас трикутне обличчя, постарайтеся пом'якшити контури свого особи . Великий лоб можете відтінити пудрою або рум'янами, що імітують засмагу. Нанесіть більш темні рум'яна на верхню частину лоба по горизонтальній лінії і м'яко розтушуйте у напрямку вниз. Будьте дуже обережні з рум'янами для щік. Краще їх накладіть на найвищу точку скул, а потім обережно розподіліть по напрямку до інших ділянок особи . Чи не виділяйте губи: або фарбуйте їх пастельними квітами, або взагалі не фарбуйте, щоб не привернути увагу до гострого підборіддя. Підкресліть глаза.Сместіте найвищу точку брів до середини, так ви звузите верхню частину особи .