Як відновити пошкоджений профіль.

В операційній системі Windows всі налаштування, файли і конфігурації середовища певного користувача знаходяться в профілі користувача. Цей профіль може пошкодитися і зовсім не запуститися. При цьому Windows видасть одну з декількох помилок. Зараз розберемо два способи, як можна відновити профіль . Для обох потрібно врахувати, що для дій будуть потрібні права адміністратора.
Інструкція
1
Для початку зробіть резервну копію всіх даних профілю користувача. Для цього відкрийте папку «Documents and Settings» і скопіюйте в яке-небудь надійне місце свій профіль (папка з назвою вашого облікового запису). Коли все зроблено, можна перейти до відновлення.
2
У Windows існує така чудова утиліта, як «Відновлення системи». Але для роботи цієї утиліти в системі повинна бути зарезервована частина пам'яті (властивості «Мого комп'ютера» - «Відновлення системи» - вибираєте потрібний жорсткий диск, далі на «Параметри» - потім ставите галочку на «Включити відновлення» і вказуєте бажаний відсоток від пам'яті) .Виполненіе відновлення призведе до повернення параметрів системи до певного числа на всіх профілях користувачів.
3
Щоб зробити відновлення: натисніть на Пуск, потім «всі програми», Стандартні, Службові, Відновлення системи. Відкриється вікно програми. Якщо ви все ще не передумали, то натисніть на Відновлення системи до попереднього стану, потім натисніть на «Далі» .Виберіть число, до якого ви хочете відновити ОС. Натисніть далі. Почнеться процес відновлення. Коли комп'ютер перезавантажиться, спробуйте увійти в свій профіль . Якщо вийшло, то добре, якщо ж ні, читаємо далі.
4
Цей спосіб можна назвати «клонування старої облікового запису на нову». Спосіб легкий, але не у всіх випадках він допомагає. Для початку створіть новий обліковий запити з правами адміністратора (Панель управління, Облікові записи, Створити нову). Коли створите новий профіль , натисніть кнопку Пуск, натисніть на кнопку Завершення сеансу. Коли з'явиться вікно Вхід в систему, можете вибрати або ввести нове ім'я для запису.
5
Після всього процесу знову вийдіть із системи і зайдіть в неї під робочою профілем.Затем викличте властивості Мого комп'ютера, на вкладці додатково натисніть на параметри біля розділу Профілі користувачів. Виберіть потрібний обліковий запис, який потрібно скопіювати. Натисніть «Копіювати в папку» (в той профіль , що ви створили). Натисніть огляд і вкажіть папку профілю в Documents and Settings. Натисніть ОК.После цього спробуйте увійти в скопійоване обліковий запис, у вас має все працювати.
Одним з найбільш важливих рішень, які приймає в своєму житті людина - це рішення щодо свого робочого профілю. Необхідно підійти до цього рішення з максимальною відповідальністю, невірний вибір може перешкодити досягти цілей, потрібних саме вам.
Інструкція
1
Нерідко при виборі свого профілю люди схильні радитися з рідними, близькими та друзями - і саме тут вони допускають першу помилку. Рішення про вибір профілю має бути прийняте самостійно. Не можна заперечувати корисність порад, але кінцеве рішення, так само як і зважування всіх «за» і «проти» має прийматися вами на самоті.
2
Оберіть час, в який вам ніхто не заважатиме сконцентруватися на своїх думках. На годину-півтори відключіть телефон щоб виключити можливість стороннього втручання в хід ваших роздумів. В першу чергу складіть список тих речей, які у вас добре виходили, в яких ви маєте будь-якої досвід. Враховуйте не тільки практичний досвід, але й освіта, підготовчі курси і ваші особисті пізнання в будь-яких сферах життя. Складіть список ваших навичок і знань.
3
Після короткого відпочинку складіть ще один список - список занять, які представляють для вас інтерес на даному відрізку шляху. Враховуйте самі сміховинні й безглузді заняття - на даному етапі необхідно максимально точно зрозуміти що саме ви очікуєте від своєї роботи.
4
Складіть список середньострокових і довгострокових цілей. Старанно відфільтруйте ваші особисті цілі від загальноприйнятих, простежте, чи знаходяться ваші знання, прагнення і бажання в одній лінії. Якщо це не так, виділіть те, що для вас є найбільш важливим. У цій частині ваше мислення має бути максимально суб'єктивно - адже в перспективі йдеться про вашу подальшу долю.
5
Виділивши те, що є для вас головним, визначте свої прогалини в досягненні поставленої мети. Розбийте її досягнення на завдання і підзадачі, складіть детальний план своїх дій і неухильно приступайте до його реалізації. Майте на увазі, що з часом ваші уподобання можуть змінюватися залежно від змін вашого життя, тому намагайтеся вчасно зловити момент зміни вашого внутрішнього стану і перебудувати свій план.