Як відкрити свою справу.

Багато людей ловлять себе на думці про те, що з плином часу працювати в наймі набридає. Тоді вони всерйоз замислюються про відкриття власної справи. На цьому шляху головне - правильно почати працювати, зробивши перші важливі кроки.
Інструкція
1
Для початку ви повинні вибрати свою оригінальну бізнес-ідею. Існує багато методів почати власний бізнес. Це може бути і надання різних товарів і послуг (магазин, громадське харчування, перукарня, СТО), і посередництво при продажу чужих товарів. Крім того, ви можете перетворити своє хобі в бізнес. При наявності коштів, можна придбати і готовий бізнес.
2
Наступний крок на шляху до відкриття своєї власної справи - це бізнес-план. Поставтеся до його складання з усією серйозністю, так як це проект вашого майбутнього справи. Він дозволить вам не тільки вивчити і оцінити перспективність розвитку проекту, але й залучити інвестиції. Зазвичай бізнес-план пишеться на 2-3 роки.
3
Ваш бізнес-план готовий. Тепер з його допомогою ви можете приступити до пошуку джерел фінансування. Існує безліч способів залучення інвестицій в бізнес, це і кредитування, гранти та субсидії, лізинг та франчайзинг. Можна також приймати участь у різних тендерах і подавати заявки на держзамовлення.
4
Тепер головне питання, з яким слід визначитися, яку форму ведення бізнесу вибрати - індивідуальне підприємство або юридична особа. Так, якщо ви збираєтеся вести невеликий бізнес, то простіше зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Якщо ж ви плануєте масштабний бізнес-проект, то кращий вихід - реєстрація юридичної особи.
5
Далі вам необхідно пройти державну реєстрацію бізнесу. Для цього вас повинні занести до Єдиного державного реєстру індивідуальних підприємців (ЕГРІП) або юридичних осіб (ЕГРЮЛ). Також ви повинні встати на податковий облік.
6
Далі: віднесіть всі необхідні документи в податкову інспекцію, замовте друк і відкрийте розрахунковий рахунок. Саме час переходити до організації виробничого процесу, тобто шукайте приміщення, купуйте і встановлюйте необхідне обладнання, підберіть персонал.
7
Тепер головне - грамотно побудувати подальший розвиток бізнесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JgfIgqjDIU4