Як вибрати супутникову тарілку.

Установка супутникової тарілки дозволяє навіть сільським жителям переглядати в цифровій якості значну кількість вітчизняних і зарубіжних каналів. Але для того щоб зловити сигнал від супутника, недостатньо, щоб між ним і приймаючої тарілкою не було ніяких перешкод. Справа в тому, що для прийому кожного окремого супутника підходить тільки певний тип тарілки. Кілька корисних порад допоможуть не розгубитися в різноманітті товарів і вибрати відповідну модель.
Вам знадобиться
  • - інтернет-магазин супутникових тарілок;
  • - салон з продажу супутникового обладнання.
Інструкція
1
Чим більше розмір тарілки, тим дорожче вона коштує. Якщо ви хочете придбати тарілку для прийому вітчизняних каналів НТВ Плюс і Триколор (супутника Eutelsat W4), то придбайте модель діаметром від 60 сантиметрів.
2
Для настройки на супутники Hot Bird і Sirius виберіть тарілку з діаметром не менше 90 сантиметрів. Щоб дивитися зарубіжні канали, які надаються системою Astra, купите пристрій, діаметр якого не менше 1.8 метрів.
3
При покупці тарілки віддайте перевагу таким пристроям, в яких центральна антена (конвертор) розташована не посередині диска, а зміщена до його краю. Таке розташування дозволяє кріпити супутникові тарілки в більш вертикальному положенні, що перешкоджає виникненню калюж і полою усередині диска.
4
Оберіть моделі, зроблені з алюмінію, так як тарілка з цього матеріалу має невелику вагу і одночасно стійка до ураження іржею. Повідкидайте пристрою з пластика, так як вони можуть тріснути через перепад температур, і зі сталі, тому що такі тарілки мати занадто велику вагу. Якщо диск моделі має вм'ятини, то краще відмовтеся від покупки, тому що такі дефекти погіршать якість сигналу.
5
При покупці врахуйте, що існує два типи підвісок (держателів) для тарілок - азимутні і полярні. Азимутні кріплення нерухомі, а полярні мають можливість міняти напрям тарілки за рахунок вбудованого моторчика і рухливих з'єднань. Звичайно, супутникові тарілки з другим варіантом підвісок коштують дорожче, ніж пристрої з азимутними держателями.
6
Пристрій з нерухомим з'єднанням виберіть в тому випадку, якщо тарілка буде використовуватися для отримання сигналу тільки від одного супутника. Модель, оснащену кріплення з моторчиком, придбайте, коли вам потрібна можливість наводити диск на різні джерела сигналу.