Як підключити бойлер до котла. Як підключити водонагрівач.

Найчастіше в будинках з автономним опаленням відсутнє гаряче водопостачання. Звичайно, для вирішення цієї проблеми можна встановити дорогою водонагрівач. Але не варто поспішати. А чому б не використати для нагріву води енергію опалювального котла? Тим більше його потужність це дозволяє.
Інструкція
1
Щоб здійснити цю ідею потрібно придбати бойлер , встановити його поряд з котлом опалення та об'єднати їх у єдину систему. Таке пристосування називається бойлер ом непрямого нагріву. Згідно зі схемою, нагрівання води здійснюється в теплообміннику, по якому проходить вода, нагріта в казані.
2
Сучасні системи ГВС, як правило, забезпечені автоматикою, яка будучи пов'язаною з автоматикою котла опалення встановлює потрібну температуру. Сьогодні багато виробників опалювального обладнання випускають бойлер и, розраховані на спільну роботу з котлами опалення, на додаток яким надається комплект монтажу. Досвідченому фахівцеві не складе особливих труднощів здійснити таке підключення. Однак при його плануванні слід врахувати деякі особливості.
3
На думку фахівців недоцільно підключати бойлер до електричного котлу. У поєднанні з газовим котлом при невеликому споживанні гарячої води достатньо встановити настінний термоблок з двома контурами, а вже за наявності ванни або СПА-басейни - одноконтурний котел з бойлер ом.
4
Важлива умова його роботи - помірне споживання теплової енергії. Бойлер не повинен обтяжувати собою систему опалення. Якщо він буде споживати більше половини виробленої енергії, то виникнуть проблеми з обігрівом приміщень.
5
Для більш ефективної роботи теплообмінника рекомендується встановити додатковий циркуляційний насос, забезпечений системою автоматики контролю параметрів теплоносія.
6
У літній час з точки зору економії найбільш переважно виглядає схема комбінованого нагріву, що складається зі звичайного водонагрівача в поєднанні з Теном і теплообмінником. В опалювальний сезон бойлер працює від опалювального котла, а влітку - від вбудованого Тена.