Як зробити фотоальбом. Як зробити альбом для фотографій.

Фотоальбом - найзручніший спосіб зберігати і показувати фотографії. У наш час цифрових технологій фотоальбоми стали більше сувенірним предметом, ніж засобом для зберігання фотографій, тому ексклюзивний фотоальбом буде цінуватися дорожче, ніж придбаний у магазині. А саме такий, несхожий на інші фотоальбом можна зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • Файли
  • Щільна папір
  • Фотографії
  • Фольга
Інструкція
1
Фотоальбом можна зробити різними способами. Найпростіший - згадати, як його робили наші бабусі. Вони брали альбом або зошит з щільними листами, прорізали в листах отвори для куточків, або наклеювали куточки. Рідше просто наклеювали фотографію на лист. Розфарбовували фарбами, олівцями або фломастерами сторінки, підписували дату знімка і хто на ньому зображений. Обкладинку такого альбому обклеювали кольоровим папером або фольгою.
2
В наш двадцять перше століття в канцелярському магазині завжди можна придбати папку з файлами будь-якого формату. Надруковані фотографії залишиться тільки вкласти. Обкладинку папки прикрасити нескладно, достатньо обклеїти її оксамитом або м'якою шкірою і прикрасити стразами.
3
Зараз з'явилася мода на фотоальбоми-коробки - їх часто дарують на весілля і народження дитини. Щоб зібрати такий альбом, багато праці не буде потрібно. Коробку від взуття потрібно обклеїти обгорткового папером чи тканиною, прикрасити бантиками, намистинами або стразами, всередину покласти таким же чином оформлений фотоальбом або кілька рамок для фотографій, обклеєних тієї ж тканиною або папером. Засипати вміст пелюстками саше і перев'язати коробку-фотоальбом стрічкою. Таким чином, у нас вийде нестандартний фотоальбом.
У наш час фотографії зберігаються не в альбомах, а на комп'ютері та в інтернеті. Щоб зображення не перебували просто в папці, з них можна створювати цікаві електронні фотоальбоми .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - AntWorks FotoAlbum.
Інструкція
1
Створіть фотоальбомПрограмма для створення фотоальбомів - AntWorks FotoAlbum. Скачайте її з офіційного сайту. Завантажте програму на свій комп'ютер і відкрийте її. Натисніть «Файл - Створити альбом». Введіть у вікні назва фотоальбому і завантажте в нього фотографії з комп'ютера, натиснувши на «Додати». Якщо необхідно вибрати всю папку з фотографіями, то виберіть «Додати папку». Натисніть «Створити».
2
Оформіть обкладинку альбому і перегляд фотографійПрі запуску програми зліва буде представлений список фотоальбомів. Вибравши один з їхніх, праворуч з'являться всі його фотографії. Створення фотоальбомів припускає супровід зображень рядом ефектів. Можна зробити обкладинку альбому, натиснувши на клавішу F9 і вибравши рядок «Налаштування обкладинки». Щоб налаштувати слайдшоу - F7, запустити слайдшоу - F6, переглянути фотографії в повноекранному режимі - F5 (все це є у вкладці «Перегляд»).
3
Додайте до фотоальбому музикуДля додавання музичних файлів з комп'ютера натисніть F8. Відкриється вікно плейлиста, виберіть у ньому «Додати». Збережіть для альбому необхідну композицію, натиснувши «OK».
4
Зробіть відеоролик з фотографійВиберіте альбом, зайдіть в «Сервіс - Створити відеоролик» або натисніть клавіші Ctrl + F. У вікні «Створення відеоролика» у вкладці «Зображення» виділіть лівою кнопкою миші фотографії, утримуючи при цьому клавішу Ctrl. У сусідній вкладці «Установки» задайте потрібні вам параметри відео (розмір і час кадру, музику в форматі wave і т.д.). Після цього натисніть «Створити».
5
Оформіть колаж з фотографійДля цього виберіть в альбомі фотографії лівої кнопкою миші + Ctrl. Зайдіть в «Сервіс - Створити колаж», визначте стиль (стопка, сітка, горизонтальний або вертикальний) і натисніть «Створити». Якщо вас не влаштовує становище фотографій в обраному стилі, то тисніть на «Створити» доти, поки програма не вибере підходяще для вас положення. Після чого збережіть колаж.
6
Зробіть HTML-галереюЕлектронний фотоальбом можна вивантажити в інтернет. Виберіть «Сервіс - Створити html-галерею - за шаблоном/просту». Позначте директорію, тобто папку на вашому комп'ютері, де буде збережений html-альбом. Введіть латинськими літерами назва html-сторінки, виберіть/завантажте шаблон (якщо створюєте галерею по шаблону), назвіть галерею, натискайте «Вперед», задайте необхідні параметри, потім - «Вперед» і «Фініш». Тепер фотогалерею з html-кодом можна розмістити на сайті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fQrqBUxCq5E