Як навчитися розбиратися в машинах. розібратися в двигуні машин.

Автомобільна промисловість розвивається шаленими темпами. На перший погляд одна машина схожа на іншу. Тільки от у цієї фари красиві, а у тій багажник величезний. Як же навчитися розбиратися в машинах?
Вам знадобиться
  • - завзятість, посидючість;
  • - автомобільні журнали;
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Всі марки і моделі машин мають свої особливості. Але й спільного в них теж предостатньо. Якщо з'явилося таке бажання, розбиратися в машинах, значить вперед! Для початку запам'ятайте, є різні типи кузовів легкових машин. Читайте основними з них: седан (класика, так званий трьохоб'ємний пасажирський кузов з двома або чотирма (шістьма) боковими дверима); купе (двох або трьохоб'ємний пасажирський кузов з двома пасажирськими дверима); універсал - відрізняється від седана багажником і наявністю п'ятої двері; хеетч бек (іншими словами, комбі - двохоб'ємний кузов, який має задні двері, призначений для перевезення пасажирів або вантажів). Існує безліч кузовів, схожих з вище перерахованими.
2
Коли навчитеся розрізняти основні, спробуйте докладніше дізнатися про наступні: хардтоп-седан, хардтоп-купе, фастбек, лімузин, кабріолет, фаетон, фаетон універсал, беськапотний кузов, фургон, броги, тарга, пікап. Інформацію можна знайти в інтернеті або спеціалізованих журналах.
3
Тепер запам'ятайте виробників. Найпопулярніші іномарки: ауді, мерседес, Фолькцваген, фіат, Мітсубісі, шевроле, тойота, лексус, рено. Виробників авто легше запам'ятовувати по емблем на передньому капоті (до речі ззаду іноді є напис з назвою виробника та моделі). Купуйте автомобільні журнали і запам'ятовуйте емблеми.
4
Кузов і емблема - це тільки візуальні загальні відмінності машин. Якщо ви освоїли це, починайте вивчати технічні характеристики машини - потужність двигуна, типи коробки передач, трансмісію. Безсумнівно, навчитися розбиратися в машинах за пару днів неможливо, тому запасіться терпінням. Не намагайтеся розібратися у всьому і відразу. Навички приходять з часом. Купуйте автомобільну періодику, заходите на автомобільні сайти, спілкуйтеся на форумах. Пройде якийсь час, і ви станете одним з кращих знавців сучасного автопрому.
Зверніть увагу
Не намагайтеся навчитися розбиратися в тонкощах ремонту відразу, якщо ви ніколи цим не займалися. Поступове накопичення знань і умінь дозволить навчитися не просто розбиратися в машинах, але і лагодити їх.
Корисна порада
На шляху до пізнання будови машини прислухайтеся до порад знаючих людей, попросіть їх допомоги. Обов'язково знайдеться така людина, яка підкаже як краще і правильніше зробити черговий крок.