Як змінити колір очей на фотографії. в Який програмою редагувати фото щоб поміняти колір очей.

Буває, що фотографії виходять дуже вдалими, але все псують так звані «червоні очі». Чи вам просто хочеться поміняти колір очей на знімку. Зробити це пара хвилин. Причому, способів декілька.
Вам знадобиться
  • - Photoshop (Фотошоп);
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкриваєте в Photoshop потрібне вам фото.
2
Обираєте в панелі інструментів, як правило, вона обов'язково відкривається разом з програмою, виглядає як довга вертикальна смуга - панель «Лассо» (Lasso) або «Магнітне Ласо» (Magnetic Lasso) і акуратно обводите зіниця на фотографії .
3
Обводите другий зіницю, тримаючи клавішу Shift (це робиться для того, щоб перша обведення не зникла).
4
Відкриваєте у верхній панелі «Файл-Редагування ...» розділ «Зображення» (Image). Знаходьте там (другий пункт зверху) «Корекція» (Adjustment).
5
Відкриваєте «Тон/Насиченість» (Hue/Saturation). І рухаєте повзунки. А на фото почне змінюватися колір очей. Обираєте той, що вас влаштує.
Зверніть увагу
Якщо очі на фотографії висвітлені по-різному, то якщо ви будете обробляти обидва відразу, один виявиться темніше іншого. У цьому випадку треба над кожним зіницею попрацювати окремо. Ідеально для зміни кольору очей на фотографії підходить спеціальна програма - Photoshop (Фотошоп). Причому, абсолютно неважливо, яка це буде версія, і якою мовою. Фотографія, на якій треба поміняти колір очей, відповідно, повинна бути в електронному вигляді. Якщо ж у розпорядженні тільки паперовий знімок - не біда, його треба відсканувати, на якість результату це не вплине.
Корисна порада
Чим акуратніше ви виділите інструментом "Ласо" зіниці, тим краще вийде результат.Помімо «Тон/насиченість» можна використовувати інші опції меню, наприклад, «Яскравість/Контрастність» або «Колірний баланс». Цей же спосіб можна взяти за основу для видалення так званого ефекту «червоних очей». Виділіть за допомогою інструменту "Ласо" зіницю, відкриваєте «Тон/Насиченість», в цьому віконці вибираєте «Редагувати», але тільки червону палітру, і потім знижуєте яскравість або насиченість.