Як записати фільм на dvd за допомогою Nero. Як в nero startsmart записати кілька фільмів на один dvd.

Дуже часто по роботі або для розваги виникає необхідність записати інформацію на DVD-диск. Ємність такого носія становить майже 5 гігабайт, так що на нього можна помістити фільм в хорошій якості, відеогру, великий архів музики, зображень і т.д. За допомогою спеціальних програм це легко зробити, головне дотримуватися інструкції.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з пишучим DVD-приводом;
  • - встановлена програма Nero;
  • - чистий DVD-диск.
Інструкція
1
Помістіть чистий диск в дисковод і запустите програму Nero. Зазвичай при установці цього ПЗ автоматично створюється ярлик на робочому столі, а якщо його немає, то можна відкрити через меню «Пуск» - «Всі програми».
2
Якщо ви користуєтеся версією Nero StartSmart, то у верхній частині віконця програми виберіть формат диска - DVD (там є ще варіанти CD і CD/DVD). У версії Nero Burning ROM виберіть в меню зліва тип диска DVD і вимкніть режим мультисессии - він призначений для дописування додаткових даних на диск.
3
Після вибору типу носія у вікні StartSmart з'являється можливість вибору з таких варіантів: «Копіювати DVD», «Створити фото слайд-шоу (DVD)», «Створити DVD з даними». Вам потрібен останній варіант. У версії Burning ROM просто виберіть пункт «Новий» (мається на увазі диск).
4
Після вищеперелічених дій в обох версіях відкриється вікно навігації по комп'ютеру з окремим полем для відібраних під запис файлів. Вам потрібно всього лише перетягувати мишкою потрібні файли в поле для запису. Внизу віконця розташовується шкала потенційної заповнювання диска. Якщо обсяг файлів буде занадто великий для даного носія, програма попередить про це і не дозволить почати завідомо неправильний запис. Якщо ви випадково закрили вікно навігації, не лякайтеся. Зайдіть в меню «Вид» і виберете пункт «Перегляд файлів», тоді віконце відкриється заново з усіма файлами, які ви встигли перетягнути в поле запису.
5
Коли ви вибрали необхідні файли, можна починати запис. Процес запису диска називається «прожиг», оскільки дані наносяться на диск в бінарному коді з допомогою лазера. Відповідно, натискайте значок з диском і сірником, або вибирайте пункт «Почати запис» або «Почати прожиг». У меню, можна вибирати швидкість запису. Якщо ви не впевнені в якості носія, то краще вибрати найменшу швидкість. Далі натискайте кнопку «Старт». Все, процес розпочався. У віконці програми з'явиться шкала прогресу записи і таймер. Прожиг не рекомендується зупиняти, так що виберіть зручний для вас час, щоб не виникло необхідності терміново вимкнути комп'ютер.
6
Коли шкала пропалювання заповниться, програмі знадобиться ще пара хвилин на фіналізації диска. Потім з'явиться віконце з повідомленням «Прожиг завершено». Після цього можна дістати диск з DVD-приводу.
Зверніть увагу
Купуйте якісні носії. Диски вартістю менше десяти рублів за штуку можуть не читатися в більшості дисководів за рахунок поганої якості.
Корисна порада
Бувають багаторазово перезаписувані DVD-болванки, так що якщо ви помилилися або записали не те, що потрібно, диск можна легко очистити і повторити процес.