Як відчистити хутро. Як готувати маслюки.

Хутряні вироби придбали величезну популярність не тільки завдяки тому, що взимку в них дуже комфортно і тепло, а й тому, що вони виглядають дуже стильно, елегантно і красиво. Але як очистити хутро, якщо він забруднився?
Інструкція
1
Найпростіший і перевірений спосіб відчистити хутряні вироби - це віднести їх в хімчистку. Але якщо у вас немає ні бажання ні можливості звертатися до фахівців, то ви можете самостійно в домашніх умовах очистити свій одяг.
2
Хутра потребують періодичного очищення від пилу і бруду. Для цього виріб необхідно витрусити, щіточкою почистити, а потім на відкритому повітрі просушити. Якщо шубка засалено і неприємно пахне потім, можна почистити її наступною сумішшю. Візьміть одну чайну ложку нашатирного спирту, додайте до неї кухонної солі приблизно три чайні ложки, і залийте денатурованим спиртом або просто половиною літра води. Намочіть в цьому розчині м'яку губку і протріть хутро. Дайте йому висохнути і розчешіть.
3
Жирні плями з хутряних виробів легко можна виводити авіаційним бензином. Змочіть в ньому м'яку чисту ганчірку. Протріть нею пляму. Змийте бензин за допомогою води і прального порошку. Потім висушіть шубку, провітріть на свіжому повітрі і почистіть спеціальною щіткою. Для того, щоб хутро придбав блиск, його можна натерти оцтом, після чого висушити і розчесати.
4
Якщо у вас забруднилася виріб з білого хутра, то протріть його водним розчином перекису водню. Концентрація перекису до води 1: 2. Завдяки цьому можна запобігти пожовтіння хутра. Якщо він вже встиг пожовтіти, то підвищіть концентрацію розчину до 1: 1. Також біле хутро можна почистити очищеним бензином. Потім місце, де була пляма натріть крохмалем, потім ретельно струсіть, просушіть на повітрі і розчешіть щіткою.
5
Так само можна посипати шубку деревною тирсою або пересипають висівками. Потім витрусити і просушити.
Корисна порада
Щоб не зіпсувати дороге хутряний виріб, перш, ніж чистити хутро, потрібно на маленькому не помітні ділянці випробувати той спосіб, яким ви збираєтеся проводити чистку.