Як побудувати аквапарк.

Аквапарк - складне технічне спорудження, яке потребує грамотно складеного проекту і залучення кваліфікованих фахівців самих різних інженерних специальностей.Градостроительным кодексом аквапарки кваліфікуються як об'єкти, що вимагають підвищеної уваги до контролю технічного стану конструкцій. Для того щоб побудувати аквапарк, необхідне знання послідовних дій.
Інструкція
1
Зробіть всі необхідні розрахунки в плані фінансів. Оскільки це досить складний захід, і ваших знань недостатньо, залучіть професійних фінансистів. Якщо виявиться, що ви не володієте достатніми коштами для будівництва аквапарку, знайдіть інвестора.
2
Розробіть план-концепцію будівництва аквапарку. У ньому мають бути ключовими декілька моментів: - основне призначення аквапарку, соціальний статус передбачуваних відвідувачів; - місце розташування комплексу (місто, курортне місце, шляхи під'їзду); - відкритим чи закритим буде ваш аквапарк; - на кого він буде орієнтований (діти, дорослі, сімейний); - наявність конкурентів; - склад і зонування комплексу (ігрові та розважальні зони, атракціони, басейни, громадське харчування, SPA- і фітнес-центри і т.д.); - підбір матеріалів для будівництва споруд і атракціонів; - забезпеченість енергією і водою; - будівельні потужності; - економічний розрахунок.
3
Викупіть або візьміть в оренду земельну ділянку під будівництво комплексу.
4
Виберіть проектну організацію. По суті, проектувальник будівництва буде також і проектувальником технологій. Вибирайте організацію, що добре зарекомендувала себе на ринку, що має в своєму активі кілька побудованих аквапарків та кваліфіковану команду спеціалістов.Учітивая складність об'єкта і високий рівень вартісних та експлуатаційних витрат, фахівці повинні виконати на високому рівні проектні рішення, здійснити грамотний підбір матеріалів, устаткування, типів конструкцій , вирішити задачу влаштування інженерних систем.
5
Знайдіть будівельну організацію, здатну втілити ваш проект в життя. Підрядники-будівельники також повинні бути майстрами своєї справи. Від них залежатиме працездатність і безпеку вашого аквапарка.Зачастую проектувальники є і підрядниками-будівельниками, здійснюють пусконалагоджувальні роботи і забезпечують сервісне супровід устаткування аквапарку.
6
Побудований аквапарк введіть в експлуатацію.