Як виставити пральну машину. дерев'яна підлога для пральної машини.

Робота неправильно встановленої пральної машини може супроводжуватися сильною вібрацією і шумом. При наявності рідинного будівельного рівня, а в деяких випадках і розвідного гайкового ключа, проблему можна вирішити самостійно.
Інструкція
1
Слід знати, що пральна машина повинна встановлюватися на тверду рівну поверхню, наприклад, на кахельну підлогу у ванній кімнаті або кухні. Якщо поставити машинку на дерев'яну підлогу, прогинається під її вагою, її робота буде супроводжуватися сильною вібрацією, і в кінцевому підсумку машина вийде з ладу.
2
Більшість пральних машин забезпечені регулюючими ніжками, які розташовані на кожному з чотирьох кутів на дні корпусу машинки. Кожна ніжка являє собою гвинтове з'єднання з опорою з пластику або гуми. Обертаючи опору за годинниковою стрілкою, ви досягнете зменшення висоти ніжки, обертання опори в противоположенную сторону дозволить збільшити висоту ніжки.
3
Поставте пральну машину на те місце, де вона буде встановлена, і за допомогою рідинного рівня визначте ступінь нахилу машини в ту чи іншу сторону. Обертаючи ніжки машини, відрегулюйте її положення по вертикалі і горизонталі таким чином, щоб рівень в будь-якій площині дорівнював нулю. В деяких випадках гвинтові опори ніжки занадто важко обертаються і для їх регулювання варто скористатися гайковим ключем ріжкового типу.
4
Вага будь-якої пральної машини досить великий і щоб виставити її за рівнем, найкраще залучити помічника. Тоді як одна людина утримуватиме машину під нахилом, другий відрегулює висоту ніжок. Якщо площа приміщення, де розташовується машина, дозволяє отримати вільний доступ до всіх чотирьох ніжок, роботу можна виконувати самотужки.
Зверніть увагу
Якщо машинку потрібно встановити терміново, а під рукою немає рідинного рівня, як крайній захід можете скористатися смартфоном з акселерометром. Встановіть в гаджет одне з численних додатків, що виконують функції рівня, які сьогодні існують для всіх популярних платформ (iOS, Android, Symbian, Windows mobile). Відкрийте програму і використовуйте пристрій як рівень.
Корисна порада
Використовуйте в роботі тільки якісний рідинний рівень, завдовжки не менше 300-400 мм. Так ви зможете максимально точно виставити пральну машину. Водяний або лазерний рівні для установки пральної машини не годяться.
Дуже важливим фактором правильної установки пральної машини є установка її точно по рівню . При правильній установці машина буде стояти стійко, а отже, не буде вібрувати і шуміти.
Вам знадобиться
  • - пральна машина;
  • - рівень;
  • - помічник.
Інструкція
1
В ідеалі підлога під пральною машиною повинен бути залізобетонний. На дерев'яній підлозі машина буде сильно вібрувати при віджиманні і швидко вийде з ладу. Якщо під дерев'яною підлогою у вас залізобетонні перекриття, приберіть дошки і залийте місце під пральною машиною бетоном до рівня підлоги.
2
Пральна машина оснащена чотирма регулюючими ніжками, які представляють із себе гвинтове з'єднання з опорою з гуми або пластику. Викручуючи опору за годинниковою стрілкою - ви зменшуєте висоту ніжки, проти годинникової стрілки - подовжуєте її. Не варто вивертати ніжки відразу на всю довжину, регулюйте їх по рівню . Тоді гучність шуму при роботі знизиться, а термін експлуатації машини збільшиться.
3
У вас ідеально вирівняний підлогу під пральною машиною? Чудово, це набагато спростить установку машини. Просто закрутіть всі ніжки, якомога коротше і поставте машину на рівну підлогу.
4
Пол не ідеальний? Скористайтеся рівнем. Покладіть його на пральну машину по діагоналі, так ви зрозумієте - з якого боку відрегулювати ніжку. Після вирівнювання покладіть рівень за іншою діагоналі. Викручуючи ніжки, ви забезпечите рівне і стійке положення вашої машини.
5
Пральна машина - річ важка. Покличте помічника, поки він буде тримати машину під нахилом, ви відрегулюєте висоту ніжок. Працюйте поодинці тільки тоді, коли площа приміщення більша і є вільний доступ до машини з усіх боків.
Зверніть увагу
Пральна машина повинна твердо стояти на всіх ніжках. Поширена помилка при установці за допомогою рівня - він показує вірний рівень, навіть якщо статі стосуються тільки три ніжки з чотирьох.
Корисна порада
Забороняється зіткнення пральної машини зі стінами і предметами меблів. Не використовуйте для компенсування нерівностей різні підставки. Якщо у вас немає рівня, візьміть глибоку тарілку, налийте в неї воду і поставте на машину. Регулюйте довжину ніжок так, щоб відстань від поверхні води до краю тарілки з усіх боків було однаковим.