Як зробити стакан з паперу.

Якщо ви одного разу зіткнулися з бажанням випити води на вулиці, на природі або на дружній вечірці, але при цьому не знайшли склянки , не зневіряйтеся - якщо у вас є в запасі лист щільного паперу, ви легко зможете зробити зручний стаканчик для води власними руками. Такий стакан здатний утримувати в собі воду, не протікаючи, близько двох хвилин, і ви цілком можете скористатися ним у разі відсутності іншого посуду.
Інструкція
1
Для того, щоб зробити паперовий стаканчик, візьміть чистий аркуш паперу формату А4. Найкраще брати білу папір для письма, на якій немає слідів друкарської фарби, і на якій нічого не надруковано.
2
Верхній правий кут листа складіть до лівої сторони прямокутного аркуша так, щоб утворити прямокутний трикутник. Нижню смугу паперу відріжте ножицями. Розгорніть трикутник - у вас вийшов рівний квадрат. Знову складіть квадрат по діагоналі, так як працювати ви будете з трикутною заготівлею.
3
Покладіть заготовку так, щоб довге підставу дивилося на вас. Правий кут трикутника загніть вліво так, щоб він розташовувався паралельно підставі великий заготовки, а потім загніть точно так само лівий кут вправо. Переверніть фігурку, розгорнувши зігнуті раніше кути. За намічених лініях згинів загніть кути на себе в протилежну сторону.
4
З верхнього трикутника заготовки виділіть перший шар паперу і загніть його до основи, помістивши кут у верхню кишеню фігури. Після цього переверніть заготовку і зробіть те ж саме - другий шар паперу точно так само загніть вперед, вставивши куточок в кишеню, утворений кутами великого трикутника.
5
Ваш стакан майже готовий - візьміть фігурку в одну руку, а другий розкрийте кишеню у верхній частині стаканчика. Вузьке дно склянки трохи вогне всередину, щоб вам було зручно ним користуватися. Налийте в склянку воду або будь-який інший напій.
Зверніть увагу
Чи не наливайте в склянку гарячу воду, інакше ви просто не зможете тримати його в руках. Пам'ятайте також про те, що таким стаканчиком можна скористатися тільки один раз. При необхідності ви завжди можете виготовити новий.
Корисна порада
Вибирайте папір якомога більшої щільності, якщо хочете продовжити життя свого одноразового стаканчика. В середньому він готовий утримувати в собі рідину до 3-х хвилин включно, після чого він почне протікати.