Як обладнати комору. Як оформити вхід в комору.

Нікого не потрібно переконувати, що комора потрібне і навіть необхідне приміщення в кожному будинку. Будь акуратний господар гостро потребує її, адже це самий раціональний варіант для зберігання предметів. Залишається тільки прочитати, як обладнати комору , і взятися за справу.
Інструкція
1
Для початку визначтеся, яку функцію виконуватиме комора - підсобки, гардероба або майстерні. Від цього залежатиме, скільки полиць і якого типу вам доведеться зробити або придбати.
2
Якщо розмір вашої комори дозволяє помістити речі, як вам зручно - це чудово. А якщо її площа, як у більшості будинків, становить не більше одного квадратного метра, то придбайте або виготовте стелажі на всю стіну.
3
Якщо комора призначена для зберігання інструментів - задумайтеся про те, щоб розмістити їх в ящиках. Вони не займуть в такому випадку багато місця, а наклейки на кожному дозволять швидко знайти потрібну річ.
4
Якщо комора виконує функцію гардероба, і ви зберігаєте там зимові речі, в ній необхідно мати наступне: гачки на двері, горизонтально закріплену трубку (на неї ви повісите тремпелів). Також необхідно зробити полицю, на яку можна поставити взуття.
5
Матеріал, яким буде обшита комора, потрібно вибирати ретельно. Найкраще обшити приміщення гіпсокартоном і пофарбувати. Можна також використовувати дерев'яну і еврорейка. Матеріал повинен бути довговічним і не потребувати постійного ремонту.
6
Визначтеся, як саме ви хочете оформити вхід в комору . Найбільш популярні ідеї - розсувна дзеркальна двері або така ж двері, як і двері в інші приміщення вашої квартири. Двері комори не повинна вибиватися із загального дизайну вашого житла і бути надто помітною.
7
Подумайте над тим, що комора не обов'язково повинна бути оформлена у вигляді маленького і темного підсобного приміщення. Якщо ви збираєтеся зберігати в ній речі, які виглядають досить естетично (наприклад, консервацію), можна оформити її у вигляді відкритих полиць. Також можна зробити досить зручний «подвійний» варіант. Половина кладовки буде закритим приміщенням для зберігання речей (консервація, одяг, інструменти), а половина - відкритим шафою, в якому можна зберігати книги та сувеніри. Друга половина кладовки може виходити в кімнату.