Як прив'язувати два гачки. прив'язування двох гачків.

Уміння правильно прив'язувати гачки - це один з основних навичок, якими повинен володіти кожен рибалка. Саме з цього починається навчання новачків, оскільки грамотно зібрана снасть є запорукою успішної риболовлі.
Вам знадобиться
  • kеска, гачки, повідці різної довжини, карабін.
Інструкція
1
Візьміть один з рибальських гачків і протягніть через його вушко волосінь повідка.
2
Сформуйте з волосіні велику петлю уздовж цівки.
3
Обмотайте кінець волосіні навколо цівки всередині петлі кілька разів. У вас вийде універсальний вузол, яким користуються рибалки для приєднання гачка до волосіні. Крім цього, існує кілька інших вузлів, які також часто застосовуються для приєднання гачків до волосіні.
4
Цим же способом прикріпіть другий гачок до іншого повідця.
5
З'єднайте волосінь з карабіном глухим вузлом. Використовуючи карабін, ви виключаєте ймовірність того, що один з повідків переріже волосінь.
6
Підв'яжіть перший повідець до вільного колечку карабіна накидною петлею.
7
Те ж саме виконайте з другим повідцем.
Зверніть увагу
Не рекомендується використовувати залізні карабіни, експерти радять застосовувати мідні пристрою. Справа в тому, що залізні карабіни швидко іржавіють при контакті з водою, який неминучий. В результаті волосінь зношується і втрачає свою міцність, вона може порватися в самий відповідальний момент. Найбільш зручними є заводні карабіни, які дозволяють швидко зняти повідець з видобутком при глибокому ковтанні гачка рибою.
Корисна порада
В даному випадку необхідно використовувати повідці різної довжини, в іншому випадку вони будуть постійно плутатися, що значно утруднить процес рибної ловлі. Як правило, застосовуються повідці довжиною 5-7 і 10-15 сантиметрів. Діаметр використовуваного повідця обов'язково повинен бути менше діаметра основної жилки. До речі, це дасть вам ще одну перевагу: рибу, яка збереться з'їсти наживку, більш тонка волосінь насторожить менше, а значить, у вас більше шансів заволодіти «трофеєм».
Кожен рибалка повинен вміти правильно прив'язувати гачок , щоб вузол з волосіні не розв'язувати при намоканні, а волосінь не обривалася при навантаженні. Існує багато різних вузлів. Розглянь найпростіші.
Інструкція
1
Візьміть відрізок волосіні, складіть його найпростішій петлею і покладіть на цівку гачка так, щоб петля дивилася в бік поддева. Цівка і волосінь, яка складена вдвічі, притисніть пальцями лівої руки. Правою рукою візьміть короткий кінець у волосіні і обмотайте волосінь з цівкою 2 - 3 рази.
2
Правою рукою перехопіть витки обмотки, зробіть кінцем волосіні ще три витка. Притримаєте витки, Протягніть в петлю вільний кінець волосіні і за основну волосінь потягніть. Таким способом гачок буде міцно прив'язаний, а його цівку буде продовженням волосіні, а це дуже важливо при підсіканні.
3
Щоб прив'язати гачки крупніше п'ятого номера, треба на волосіні зробити кульку. Для цього волосінь нагрійте над спиртівкою, щоб вона розплавилася і вийшла на кінці кульку - крапелька. Потім волосінь накладіть на цівку гачка, що вийшов кулькою до поддева і обмотайте шелковинкой (отриманої з капронового шнура).
4
Закріпіть цю обмотку на цівку універсальним клеєм. Якщо ви хочете, щоб з такою прив'язкою цівку гачка не мало потовщення кінець волосіні, там, де вийшла обмотка, обробіть напилком або ножом.Еслі вам попався гачок , а на цівку лопаточка, а не колечко, то чи не бентежтеся. Такі гачки прив'язуються до волосіні точно також. Але для того щоб волосінь не різати бічні грані лопатки, попередньо під лопаточку підв'яжіть 2-3 обороту швейної нитки.
5
Якщо ви хочете зробити восьмерочний простий вузол, на кінці волосіні зробіть вузлову просту петлю і пропустіть в неї кінець волосіні ще один раз. Потім петлю розгорніть так, щоб вийшла вісімка і в неї вставте цівку гачка, затягніть вузол за кінці. Щоб вийшов восьмерочний подвійний вузол, то кінець волосіні пропустіть у петлю два рази. Цівку гачка охопіть скрутом і кінці затягніть.