Як навчитися рушати на машині. Як навчитися заводити автомашину, щоб вона поїхала.

Початок руху - найскладніше на початку навчання водінню автомобіля. Але з першого разу рідко вдається домогтися плавного ходу. Якщо зрозуміти принцип і навчитися відчувати роботу двигуна, то, виявляється, в цьому немає нічого складного.
Інструкція
1
Рушити з місця на автомобілі з механічною коробкою передач - найперший елемент, який починають виконувати учні в автошколі. І дійсно, по-іншому ніяк. Але саме тут і починають перші проблеми - машина смикається, гуде і глухне. А адже, якщо робити все правильно і послідовно, ви й самі перестанете помічати, як поїхали.
2
На автомобілі з МКПП для початку руху необхідно вичавити зчеплення, включити першу швидкість, і, викручуючи педаль зчеплення, натискати педаль газу. Начебто нічого складного. А тепер докладно розберемо всі помилки.
3
Коли ви починаєте натискати педаль газу, педаль зчеплення необхідно плавно відпускати. А відбувається так, що педаль зчеплення продовжують тримати, газуючи і підвищуючи обороти, або різко кидають, не розпочавши руху і двигун глухне.
4
Слідкуйте за роботою тахометра. Можна для початку трохи погазовать, стежачи за стрілкою. Вам треба зрозуміти, на якому значенні тахометра досить оборотів для того, щоб машина рушила.
5
Педалі зчеплення і газу потрібно вичавлювати одномоментно, з однаковим зусиллям. Якщо ви раптом відчуєте, що зчеплення віджали занадто багато, знову натисніть педаль. Ваше головне завдання - рушити плавно і не стихнути. Не треба багато газувати. Якщо ви даєте багато газу, то і педаль зчеплення повинна бути віджата дуже швидко. І рушить ви з пробуксовкою.
6
Вам треба не пропустити момент, коли будуть набрані необхідні обороти, машина почне робити ривок. Зчеплення опускаєте майже до кінця. Але трохи тримайте, поки автомобіль не проїде пару метрів. І тільки тоді можна відпустити зчеплення повністю.
7
Зрозуміти, в якому місці вже можна послабити педаль зчеплення, допоможе проста вправа. Увімкніть першу швидкість. Педаль газу не натискайте. Починайте повільно відпускати педаль зчеплення. У певний момент машина плавно і повільно рушить. А вам треба запам'ятати, в якому місці положення педалі зчеплення автомобіль починає рух.