Як позбутися почервоніння шкіри.

В даний час люди все частіше звертаються за допомогою до косметологів, щоб замаскувати почервоніння шкіри. Але ж просто так нічого не відбувається. Для початку потрібно визначити джерело проблеми, поставити точний діагноз, а потім вже обирати відповідний спосіб видалення почервоніння шкіри.
Інструкція
1
Існує кілька причин почервоніння шкіри .Одна з них - це неправильне харчування. Дуже жирна, солодка або копчена їжа може призвести до забруднення кишечника. Шкіра стане виділяти продукти розпаду і шлаки допомогою різних реакцій. Вживайте більше фруктів, овочів і пийте більше води.Также почервоніння на шкірі можуть з'явитися від переживань. Надмірна емоційність псує шкіру. Перші помічники у зміцненні нервової системи - чаї на травах (ромашка, м'ята). Гени - теж одна з причин почервоніння . Чутливі судини Ваших батьків можуть передатися і вам. В цьому випадку краще всього профілактика. Наступна причина - це вплив температур. Взимку занадто морозна погода, а влітку яскраве сонце. Необхідні спеціальні крему. І остання причина - це старіння шкіри. Після 25 років шкіра вимагає особливого ставлення - зволоження, харчування, профілактики запалень.
2
Види почервоніння шкіри бувають трьох видів. Перше - це сильно запалені червоні плями. Другий вид - почервоніння через дрібних судин, що знаходяться близько до верхнього шару шкіри. І останній вид почервоніння - це тимчасове.
3
Позбутися від почервоніння допоможуть лікувальні мазі, гелі. Макіяж також допоможе при почервонінні шкіри особи. У випадку невеликих висипань трохи рідкої пудри "вбийте" в місце почервоніння . Можна нанести на вилиці рум'яна кольору засмаги. Більш виражену червоність маскує крем-пудра. Спонжем растушуйте її від центру особи. Також відмінний засіб маскування червоності - зелений коректор. Всього лише проведіть коректором по цятці, а потім накладіть трохи пудри. Тональний коректор теж хороший помічник у боротьбі з червоністю. Перед сном на 15 хвилин добре наносити спеціальні маски або вологі компрес з трав.
4
Щоб почервоніння турбували вас набагато рідше, варто проводити їх профілактику. Для цього щодня зволожуйте шкіру спеціальними засобами. Коштувати знизити споживання алкоголю, кави, жирної, солоної і солодкої їжі. Замість вмивання краще використовуйте тонік або молочко. Мило і вода тільки сушить кожу.Зімой інтенсивніше живіть вашу шкіру. Частіше робіть маски для обличчя. На сонці обов'язково використовуйте захисні креми.