Як поміняти каналізацію. Як поміняти трубу зливу в кухні фото.

Ремонт ванної кімнати і туалету передбачає насамперед заміну каналізаційних труб. У деяких випадках потрібно навіть деякий зсув труб або звичайна їх заміна. Поміняти каналізаційні труби неспеціалісту важко, але можна. Вам будуть потрібні знання по роботі каналізації, а також деякі матеріали і пристосування для роботи.
Інструкція
1
Щоб замінити каналізацію в своїй квартирі потрібно спочатку позбутися старої. Діаметр каналізаційної труби зазвичай 50 міліметрів, діаметр відводів - 30 міліметрів.
2
Зніміть унітаз з каналізаційної труби зливу, відвернувши кріпильні гвинти. Якщо унітаз залитий в підлогу, зніміть його, обережно висмикнувши або акуратно розбивши за допомогою молотка і зубила.
3
Щоб перенести унітаз впритул до стояка, демонтуйте стару каналізаційну трубу, яка з'єднувала слив унітазу з каналізаційним стояком. Якщо труба залита сірої і не виходить вільно, виріжте її болгаркою, а при необхідності акуратно відбийте її молотком і зубилом.
4
Очистіть розтруб від бруду і просушіть його феном. Закріпіть унітаз на міцній основі, на плитку спеціальними кріпленнями або зацементують місце кріплення.
5
Промажьте розтруб унітаза герметиком і вставте туди попередньо куплену перехідну трубу. Інший кінець цієї труби також змастіть герметиком і вставте в зливний отвір.
6
Зливи раковини та ванної виходять в одну каналізаційну трубу. Тому міняти її необхідно відразу, перед установкою нової ванни і раковини. Ці труби можна зробити пластиковими. Не забудьте, що каналізаційна труба зливу повинна мати ухил у бік основної зливний каналізаційної труби.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що не можна міняти чавунний каналізаційний стояк на пластиковий, особливо якщо вище вашої квартири є ще поверхи. Заміна старої труби стояка проводиться установкою нової безраструбная труби в обрізані ділянки старої. Важкі чавунні труби стояка верхніх поверхів можуть просісти, пошкодити перехідний пластикове з'єднання. Тому для заміни каналізаційних стояків використовують безраструбная чавунну каналізаційну тубу.