Як переписати караоке.

Найчастіше коли ви хочете зробити копію з караоке-диска, ви стикаєтеся з проблемою, що записаний вами диск не читається. Для того щоб правильно переписати диск з караоке, вам, швидше за все, будуть потрібні спеціальні програми. Наведемо кілька порад, які можуть виявитися корисними в такій ситуації.
Інструкція
1
Для того щоб зробити копію з диска з караоке, вам знадобиться CD-RW привід, який буде підтримувати режим зчитування та запису аудіо-треків і субканалов. Приміром, скористайтеся Plextor 48-24-48A або іншими аналогічними моделями, використовуйте також моделі інших фірм, які підтримують дану функцію.
2
Зверніть увагу, що недорогі моделі CD-RW приводів найчастіше не підтримують цю функцію, а значить диски записуватися у вас не будуть. Причина в тому, що частина відеоряду та CD-I програма, яка записується на субканалов, зазвичай виступає в ролі завантажувача для більшості побутових апаратів (особливо у фірми LG), отже приводи, на яких ви копіюєте караоке диски, повинні володіти можливістю зчитувати і записувати ці субканалов.
3
Далі візьміть програму CloneCD. Увійдіть в профіль "диски мультимедіа", не забудьте поставити галочку на пункт "вважати дані субканала аудіо треків" (це обов'язково) і створіть образ на HDD. У підсумку на виході ви повинні отримати три файли. В одному з них у вас буде збережений образ диска, у другому - всі дані субканалов, у третьому - необхідна службова інформація CloneCD.
4
Якщо ви бачите перед собою тільки два файли, то причина може бути в тому, що ви невірно здійснили настройку програми, або ж ваш привід попросту не підтримує функцію копіювання субканалов. Якщо все йде нормально, то просто вставте чистий диск і здійсните запис образу через той же профіль. Готово, ви зробили копію з караоке диска.
5
Також можете спробувати завантажити караоке файли з інтернету і записати їх на диск. Багато сайтів з подібним контентом пропонують вам програми, які дозволяють створювати власні композиції і записувати їх на носії. Просто задайте в пошуковику необхідні умови і вибирайте з представленого різноманіття те, що до душі вам.