Як відкрити зовнішній жорсткий диск.

Зовнішній жорсткий диск - річ необхідна для багатьох людей. Він призначений для перенесення і зберігання великого обсягу інформації. Сучасні переносні диск і можуть вміщати в себе кілька терабайтов. Звичайно, користуватися ними вміють не всі. Але насправді, навчитися відкривати жорсткий диск легко.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, зовнішній жорсткий диск з набором дротів, драйвера.
Інструкція
1
Якщо ваш переносний жорсткий диск ще запакований, акуратно витягніть його з коробки. Це досить-таки тендітна річ, тому не кидайте і не ударяйте його.
2
Сучасні знімні жорсткі диск і підключати до комп'ютера просто. Візьміть провід, який йде в комплекті. C одного боку перебуватиме USB-штекер. Візьміть протилежний штекер і підключіть його до знімного вінчестера. На знімному жорсткому диск е знаходиться тільки один роз'єм для підключення. A USB підключіть до комп'ютера (роз'єми можуть бути ззаду, спереду і збоку корпусу системного блоку). У деяких моделей вінчестера з одного боку проводу може бути 2 USB, підключіть обидва до свого ПК. Такий варіант зовнішній жорстких диск ов дозволяє працювати з більшою швидкістю.
3
На робочому столі з'явиться інформація про те, що підключений новий диск . Через кілька секунд відкриється вікно, в якому ви можете відкрити знімний жорсткий диск або запустити відтворення з нього (якщо вам потрібно подивитися фільм або послухати музику). Краще виберіть функцію відкрити. Так ви зможете вибрати потрібний вам файл. Якщо раптом вікно з вибором дій не відкрилося, зайдіть в Мій комп'ютер, виберіть там знімний жорсткий диск і два рази клікніть по ньому лівою кнопкою миші (або натисніть один раз правою і виберіть функцію відкрити).
4
Іноді в комплекті зі знімним жорстким диск ом йде CD- диск з драйверами. Тоді перед тим, як відкрити вінчестер потрібно вставити диск в CD-програвач. Коли відкриється вікно, виберіть функцію встановити драйвера (можливо, буде інша назва, шукайте функцію встановити). Після установки драйверів перезавантажте комп'ютер і відкривайте переносний вінчестер.
5
Існує ще один вид знімних жорстких диск ів. Їх підключають, в тому числі і до звичайної розетки. Після всіх вищеописаних дій знайдіть вилку і вставте її в розетку. Зазвичай так підключаються вінчестери з форм-фактором 3,5 дюйма. Зараз це менш популярні вінчестери.
Зверніть увагу
Підключіть всі дроти, які йдуть разом з жорстким диском.
Корисна порада
Швидкість знімного жорсткого диска набагато менше швидкості звичайного вінчестера. Не жди швидкого копіювання на нього.