Як зняти квартиру в Мінську.

Ціни на житло в мегаполісах, одним з яких і є столиця Білорусі - Мінськ, вже стали притчею во язицех. Тому багато людей замість того, щоб брати іпотеку, влазити в жахливі борги і відмовляти собі у всьому протягом багатьох років, воліють знімати житло.
Вам знадобиться
  • - інтернет,
  • - газета безкоштовних оголошень.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте переїхати в Мінську з іншого міста, не намагайтеся зняти житло «заочно». Хороші квартири за прийнятну ціну знаходять своїх господарів протягом декількох годин, і ніхто вас чекати не буде. Краще приїхати до столиці і підбирати собі квартиру вже на місці.
2
Безумовно, переплачувати агентствам, що займаються нерухомістю, ніхто не хоче. Тим не менше, більшість заміток про що здаються квартирах, які розміщені в газетах безкоштовних оголошень, належить їм. Якщо ви згодні скористатися послугами агентства, вибирайте те, яке вимагає оплату по факту. Агентства, що беруть передоплату, нададуть вам базу оголошень, в якій більша частина квартир розібрана місяць тому.
3
Якщо ви твердо вирішили зняти квартиру в Мінську самостійно, скористайтеся газетами, в яких розміщені безкоштовні оголошення. Це може бути «Моя реклама», «З рук в руки». Також оголошення про здачу квартир можна почитати на міських інтернет-порталах.
4
Після того, як ви знайшли цікавить вас оголошення (не важливо, самостійно або за агентом), не гаючись, зателефонуйте за вказаним у ньому телефону. Не варто відкладати справу на вечір, коли ви зможете обговорити це зі своїм партнером і все обміркувати - до того часу в квартиру можуть заселитися більш спритні претенденти.
5
Коли ви йдете дивитися квартиру , постарайтеся виглядати найбільш презентабельно. Вам необхідно, щоб господарі переконалися, що їх квартира буде в надійних руках, ви не станете влаштовувати там п'яних бешкетів і псувати сантехніку. Якщо ви студент, йдіть дивитися квартиру з ким-небудь з батьків. Господарі квартири здадуть вам житло в оренду набагато охочіше, якщо знатимуть, що батьки вас контролюють. Також перевагою буде відсутність у вас маленьких дітей і домашніх тварин.
6
Якщо квартира вам сподобалася, оплата прийнятна, господарі згодні віддати житло вам, але ви б хотіли подивитися ще один варіант, залиште господарям квартири заставу, щоб вони не сумнівалися в серйозності ваших намірів. В іншому випадку, через півгодини бажана квартира може бути здана іншим людям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=58Gtw71h4Qw