Як відстежити поштове відправлення. пошук за поштовим ідентифікатором пошта россии.

У тих, хто користується послугами пошти Росії, в даний час є можливість відстеження своїх поштових відправлень. Можна встановити, на якому етапі пересилання знаходиться та чи інша посилка, бандероль, або інше відправлення . Це дозволить контролювати шлях пересилання і спрогнозувати час доставки.
Вам знадобиться
  • Вихід в інтернет (через комп'ютер, комунікатор, телефон тощо.),
  • номер поштового ідентифікатора (чек на поштове відправлення).
Інструкція
1
Для відстеження поштового відправлення необхідно знати номер поштового ідентифікатора. Багато інтернет-магазини при відправленні товарів поштою вказують номер поштового ідентифікатора відправленої посилки, даючи можливість самостійного відстеження вашого заказа.Для внутрішньоросійських пересилань він являє собою четирнадцатітізначний номер, який присвоюється кожному конкретному поштового відправлення. Індентіфікатор можна дізнатися, подивившись на чек, який видається при прийомі поштового відправлення.
2
Тепер потрібно зайти на сайт Федерального державного унітарного підприємства «Пошта Росії» - http://russianpost.ru/. На головній сторінці сайту в лівій колонці під символікою Пошти Росії є рубрика «Сервіси». У цій рубриці потрібно вибрати розділ «Відстеження поштових відправлень».
3
На сторінці «Відстеження поштових відправлень» є розділ «Пошук за поштовим ідентифікатором». Тут і потрібен нам номер ідентифікатора конкретного поштового відправлення. Тепер у відповідне поле для номера потрібно правильно записати всі цифри поштового ідентифікатора без дужок та прогалин, єдиним номером.
4
Ввівши номер поштового ідентифікатора вашого поштового відправлення, натискаєте кнопку «Знайти». З'являється таблиця з усіма етапами проходження вашого відправлення до моменту вручення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2sNcrEHIFrM
Зверніть увагу
Якщо прийом вашого поштового відправлення припав на вихідні або святкові дні, то відправка може затриматися на певний час.
З розвитком інтернет-торгівлі росіяни все частіше стали користуватися закордонними інтернет-магазинами. Дійсно, там можна знайти ті товари, яких немає в Росії, і за досить привабливими цінами. Тим не менш, виникає проблема доставки. Але деякі поштові служби, наприклад, американська USPS, передбачають навіть можливість відстеження відправки своїх посилок.
Вам знадобиться
  • - ідентифікатор посилки;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Оформіть доставку товару. Це звичайно можна зробити або на сайті інтернет-магазину, або на самому порталі поштової служби США - https://www.usps.com/welcome.htm При оформленні замовлення виберіть той тип доставки, який передбачає можливість відстеження посилки. До них відноситься тип Priority Mail International, Express Mail International і Global Express Guaranteed. Остаточно визначити спосіб доставки можна, спираючись на його вартість та інші умови.
2
Отримайте спеціальний ідентифікатор посилки. Це індивідуальний номер, який присвоюється вашому поштового відправлення. Його видадуть вам або особисто при оформленні посилки на пошті, або надішлють на електронну адресу, якщо відправка здійснюється по інтернету. Формат номера буде відрізнятися в залежності від обраного тарифу, але зазвичай повинен представляти із себе десять знаків, серед яких є і цифри, і букви.
3
Поки посилка буде на території США, ви зможете відслідковувати її за допомогою онлайн-ресурсів місцевої пошти. Для цього зайдіть на сайт USPS, з головної сторінки перейдіть в розділ Track and Confirm, вкажіть у спеціальному полі номер-ідентифікатор посилки і натисніть на кнопку Find. Система видасть вам інформацію про те, де зараз знаходиться ваше поштове відправлення.
4
Якщо ж система дає інформацію про те, що посилка вже покинула США, зайдіть на сайт Пошти Росії. Зайдіть в рубрику, присвячену відстеженню рекомендованих листів і посилок. Вкажіть номер вашого поштового відправлення. Таким чином ви зможете дізнатися, як проходить доставка по Росії.
5
У тому випадку, якщо ви не змогли виявити свій лист ні в американських, ні в російських базах даних, зверніться безпосередньо в USPS. Вони зможуть пояснити вам ситуацію. У разі втрати посилки вам будуть покладатися страхові виплати відповідно до тарифу, який ви обрали для відправки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tw6We2ZEKAE