Як позбутися від шишок після уколів. діагноз інфільтрат через Який час розсмокчеться шишка після в-м уколів.

Рідко зустрінеш людину, якій не доводилося б стикатися з шишками після уколів. Щоб згодом ущільнення розвинулося в абсцес, необхідно вжити додаткових заходів, що допомагають позбутися шишок після уколів.
Інструкція
1
Якщо наслідком внутрішньом'язової ін'єкції стала різка пульсуючий біль, піднялася температура тіла, місце уколу почервоніло або почався яскраво виражений набряк, не варто чекати початку абсцесу, терміново звертайтеся до хірурга.
2
Часто шишки утворюються через те, що використана не та голка. Користуйтеся голками нового покоління, і вводите ліки повільно, тоді ніякі несприятливі наслідки вам не страшні. Якщо все ж шишка утворилася, скористайтеся народними методами лікування. Ще наші бабусі знали про здатність капустяного листа розсмоктувати шишки і прибирати запалення. Капустяний лист треба надсечь ножем для того, щоб виступив сік, і прикласти його до місця уколу на ніч. Змащений медом лист буде діяти ще ефективніше.
3
Позбутися від шишок після уколів допоможе йодна сітка. Беремо ватяну паличку, мачає в розчині йоду і малюємо «сіточку» на місці уколу. Як тільки намальована сітка зникне, малюйте на її місці нову.
4
Можна скористатися сумішшю із столової ложки вершкового масла, борошна, меду і яєчного жовтка. Замісити некруте тісто і зробіть коржик. На ніч прив'язуйте таку корж до місця ущільнення. З метою прогрівання укутайте за допомогою целофану хворе місце.
5
Щоб ущільнення швидше розсмокталася, скористайтеся компресом з горілки та димексида. Розводити розчин треба водою у співвідношенні 1: 4. Спочатку змастіть шкіру вазеліном або кремом, потім ставте компрес.
6
Найбільш ефективним з лікарських засобів у разі утворення ущільнень після уколів вважається «Троксевазин», що випускається у вигляді гелю. Препарат має здатність знімати набряки, знеболює. Синці та гулі зникають за короткий час, оскільки препарат, впливаючи на капіляри, підвищує їх стійкість і зменшує проникність кровоносних судин, одночасно тонізуючи гладку мускулатуру венозних стінок. До того ж гель доступний за ціною.