Як вирізати пером.

Photoshop представляє досить широкий інструментарій та можливість його багатогранної настройки, він дозволяє швидко і якісно виконувати операції по редагуванню та удосконаленню зображень, втілювати найсміливіші ідеї та творчі задуми.
Інструкція
1
При малюванні векторних елементів або створенні складних виділених областей вам знадобляться навички роботи з векторними інструментами. При володінні ними навіть складні операції займають небагато часу. Для роботи з контурами в Photoshop є кілька інструментів, у тому числі набір інструментів малювання і редагування контурів Pen (Перо).
2
Дійсно, вирізати об'єкт в Photoshop потрібно досить часто. Інакше це називається відсікання, в процесі якої відокремлюється один з елементів від зображення.
3
Способів для обтравки в Photoshop існує кілька, один з яких - інструмент Pen Tool (Перо). З його допомогою вирізаються прості об'єкти з ідеально рівним контуром. Використовуйте його замість звичного Lasso Tool (Ласо), і ви отримаєте високу якість обтравки. Звичайно ж, спочатку процес використання Pen Tool (Перо) може здатися довгим і незручним, проте не полінуйтеся освоїти цей інструмент, і ви не пошкодуєте.
4
Отже, для того щоб вирізати, необхідно навчиться малювати контур. Спочатку вибираєте на панелі інструментів Pen Tool (Перо), потім переключаєте режим на «Контур» і приступаєте до оволодіння пером .
5
Досить клацати в потрібних точках, щоб намалювати ламану лінію. Для створення плавних ліній почати потрібно з того, що затиснути кнопку миші і потягнути лінію в певному напрямку. На екрані з'явиться точка, від якої в протилежні сторони відійде лінія, яка буде керуючої. Щодо цієї лінії і буде будуватися контур. Після клацання в іншому місці і знову протягніть лінію, обидві точки з'єднаються, і ви отримаєте плавний контур.
6
Крім плавних ліній може знадобитися виконати різкий перехід. Знову ставте крапку, затисніть клавішу «Alt» і виставляйте під будь-яким кутом лінію. Поєднавши контур з першою точкою, ви його замкне.
7
Для внесення коректив у вже готовий контур затисніть клавішу «Ctrl», в цьому випадку перо приймає вигляд стрілочки. Тепер можете виділяти окремо потрібні точки контуру і міняти розмір і напрямок складових.
8
Спробуйте клацнути по контуру правою кнопкою миші, і побачите меню, з якого можна вибрати «створити виділення», «обвести контур», «залити контур кольором». Тепер зображення, яке залишилося всередині виділення, легко скопіювати на новий шар, а потім поміняти під ним фон, використовуючи поєднання клавіш «Ctrl + J» або послідовно «Ctrl + C» і «Ctrl + V».