Як підвищити знижену температуру. сильно опустилася темпіратура тіла, Як підняти.

Температура тіла є важливим показником стану організму. Підвищена говорить про те, що людина бореться з інфекцією, йде адекватна імунна реакція організму. Але буває так, що температура тіла знижується і 34-35 ° С і людина відчуває занепад сил.
Інструкція
1
Дійсно, знижена температура (її ще називають субфебрильної) при простудних захворюваннях вимотує організм набагато більше, ніж висока. Людина відчуває занепад сил, сильну втому і втрачає будь-яку працездатність. При підвищеній температурі можна прийняти медикаменти, які швидко подіють, а як підвищити знижену? Запам'ятайте, що низька температура буває у людей, імунна система яких не в порядку. Тобто, щоб уникнути пониження у небезпечні для здоров'я періоди, вживайте продукти, які містять достатню кількість вітамінів, більше відпочивайте і не перевтомлюйтеся.
2
Якщо така проблема вже виникла, виконуйте наступні указанія.Посетіте лікаря (або викличте додому) - температура нижче норми може свідчити про те, що ви не до кінця долікували минулі хвороби. А можливо, у вас знижений рівень гемоглобіну в крові, порушені функції щитовидки або інших залоз. Вам доведеться здати необхідні аналізи і, якщо хвороба виявиться, слідувати розпорядженням доктора.
3
Якщо хвороб у вас не знайшли, а після відвідування медичного закладу температура так і не підвищилася, вам доведеться змінити спосіб життя. Займайтеся активним спортом (без перенавантажень), дотримуйтесь головні принципи здорового харчування (відмовтеся від алкоголю, введіть в раціон достатню кількість вітамінів).
4
Так як медичних препаратів для того, щоб підняти температуру тіла не існує, при виникненні такої проблеми можна застосувати засоби нетрадиційної медицини. Так як знижена температура пов'язана з розладом периферичної системи, корисним буде зайнятися східними єдиноборствами або лікувальної йогою - це повинно дати очікуваний результат.Еслі ви професійно займаєтеся спортом, то низька температура - це нормальне для організму явище. І задаватися питанням, як підвищити її, не має сенсу.