Як приєднати балкон.

Приєднання балкона не простий процес, що вимагає звернення до професіоналів, крім цього перепланування потрібно узгодити з міжвідомчою комісією. Ідея приєднання балкона , виникає у власників невеликої житлоплощі, в таких квартирах більшість перегородок несучі, і з цієї причини їх не можна перенести. Тому єдину можливість для збільшення площі, можна реалізувати, об'єднавши балкон і житлове приміщення.
Інструкція
1
Починати роботу слід з огорожі балкона , яке, як правило, зроблено з металевої решітки, ЖБ плити або цегли. Досить часто під огорожею є місце для стоку води. Тому перед утепленням балкона , потрібно закласти всі існуючі щілини.
2
Наступним етапом є установка віконних блоків, для скління балконів краще застосувати порожнистий жорсткий ПВХ профіль з тонкими перегородкамі.Етот профіль має великий термін експлуатації, важко запалюється, має хороші теплоізоляційні показники і додасть потрібну механічну прочность.Стеклопакет краще встановити двокамерний, такий збереже тепло і поліпшить звукоізоляцію.
3
Після завершення фасадних робіт, можна демонтувати існуючий балконний блок і вікно і поступово розширювати утворюється отвір. Труднощі може виникнути саме в розширенні отвору, тому не завжди можна отримати бажаний результат.В панельних будинках зовнішні стіни виготовлені з ЖБ панелей, тому в них можна видалити тільки підвіконну частина, при цьому ні в якому разі не можна зачіпати робочу арматуру. У цегляному будинку стіна може бути несучої і самонесущей, тому за рахунок простінків можна розширити отвір.
4
Утепленню балкона потрібно приділити особливу увагу. Спочатку слід монтувати каркас, після чого укласти пароізоляцію, потім шар - утеплювач і гідроізоляціі.Пол потрібно утеплити жорстким утеплювачем, в той час як стеля і стіни можна утеплювати легким утеплювачем. Пінопласт як утеплювач використовувати заборонено, це пожежонебезпечний матеріал.
5
Після всіх цих робіт, можна зайнятися внутрішньою обробкою. Стіни і стеля обшити гіпсокартоном, який в наслідок можна забарвити, обклеїти шпалерами, облицювати панелями з дерева. На підлогу можна укласти паркет, плитку, ковролін. Буде не погано, якщо на балконі буде тепла підлога, це дозволить замінити опалювальні прилади.