Як розпізнати діабет.

Цукровий діабет з кожним днем стає все більш актуальною проблемою саме тому, що збільшується число пацієнтів з діабет ом першого і другого типу, які при несвоєчасному встановленні діагнозу можуть викликати розвиток небезпечних для життя ускладнень.
Інструкція
1
Допомогти розпізнати діабет першого типу (інсулін-залежний діабет ), який найчастіше розвивається в молодому віці, можуть наступні ознаки: Швидка втрата ваги, яку не можна пояснити застосуванням відповідних дієт.
2
Пацієнт постійно відчуває спрагу, яку практично нічим неможливо задовольнити.
3
Виражена сухість шкіри і слизових оболонок, які супроводжуються вираженим сверблячкою, расчесами з наступним інфікуванням і розвитком погано гояться ран.
4
Загальна слабкість, виражене зниження працездатності, раптово з'являються під час роботи почуття голоду, раптові напади запаморочення, які пояснюються різкими коливаннями рівня цукру в крові.
5
Часте розвиток інфекційних захворювань у людини з раніше нормальної опірністю організму.
6
Раптові напади втрати свідомості, які складно пояснити якимись іншими захворюваннями. Можливий розвиток порушень чутливості в кінцівках, швидко прогресуюче погіршення зору - це пояснюється швидким прогресуванням ускладнень з боку нервової та серцево-судинної систем.
7
Побічно про можливе діабет е може свідчити захворювання на епідемічний паротит, яке було за кілька місяців до появи перших ознак захворювання.
8
Допомогти розпізнати діабет другого типу (інсулін-незалежний діабет ), що розвивається в зрілому віці, допоможуть наступні симптоми: Виражене загальне нездужання або загальна втома, які виникають поступово , тому пацієнт не відразу помічає початок захворювання.
9
Різке почастішання сечовипускання, особливо в нічний час - організм таким чином намагається впоратися з підвищеним осмотичним тиском плазми крові.
10
Виражена спрага, яка не залежить від пори року.
11
Порушення зору і чутливості, інфекційні ускладнення, порушення загоєння будь-яких ран з'являються на більш пізніх стадіях захворювання.
12
Самим точним ознакою, яка дозволяє розпізнати будь-який варіант цукрового діабет а, стає виявлення підвищеного рівня глюкози в сироватці крові і виявлення глюкози в сечі, які виявляються при обстеженні хворого.