Як прикрасити свічку.

Зазвичай свічки в будинках запалюють або в період відключення електрики, або з нагоди якогось торжества. Для побуту зійдуть і звичайні прості свічки, а ось для свята потрібно щось особливе. На жаль, декоративні свічки досить дороги. Але приклавши деяку кількість фантазії і мінімум зусиль, можна прикрасити свічку самим.
Інструкція
1
Отже, у нас є висока парафінова свічка середнього діаметра. Найпростіший спосіб прикрасити її - скористатися самоклеящимися картинками (продаються в будь-якому газетному кіоску або магазинах для рукодільниць). Картинки можна вибирати виходячи з тематики свята. Надвечір випускників, наприклад, підійдуть золоті зірки, а до дня всіх закоханих - амурчики, сердечка тощо.
2
Ще один спосіб прикрасити свічку так само досить простий. Достатньо лише оповити її стрічкою серпантину, а кінчики зав'язати на бант. Свічки, прикрашені золотим і срібним серпантином, дивовижно виглядають на новорічному столі в оточенні ялинових лап, позолочених шишок і скляних куль.
3
Інший метод прикраси свічок зажадає від декоратора деякого майстерності. Необхідно взяти шматок щільного паперу і вирізати з неї коло. В середині кола слід зробити отвір, рівну діаметру свічки. Далі на паперовий кружок наклеюються штучні квіти, зелень, інші елементи декора.После того як клей, що кріпить декоративні елементи до паперу, підсохне, можна поставити свічку в свічник, надівши на її підставу декорований паперовий кружок.
4
Невелика плоска кошичок з лози, ніжна стрічка з квітковим малюнком послужать чудовими прикрасами для свічки. Потрібно лише поставити свічку в кошичок і зав'язати на її підставі красивий бант. При бажанні можна додати до композиції штучну зелень і квіти, розклавши їх навколо свічки.
5
Дивні за красою прикраси виходять з плаваючих свічок. Варто лише налити в кришталеву вазу-корзинку води, пустити в неї плавати кілька рожевих суцвіть і пару запалених спеціальних свічок. Феєрія кришталевих відблисків, ніжні квіти, найчистіша вода і золоте полум'я свічки - цієї композиції не буде рівних.
Корисна порада
Фантазуйте. Подумайте, як можна, наприклад, прикрасити не свічку, а свічник. Обов'язково при декоруванні враховуйте тематику торжества, яке прикрасить собою свічка.