Як зробити пліт з пластикових пляшок.

Одним з популярних літніх розваг є круїз по річці на якомусь теплоході. З року в рік судна борознять водні простори. Туристи дізнаються щось нове про місцеву природу. Але якщо ж у вас не вистачає коштів на подібного роду розваги, зневірятися не варто. Чудовою альтернативою річкові круїзи буде сплавлення по річці на саморобному плоту . В цьому більше романтики, ніж в катанні на теплоході. Однак пліт не повинен бути занадто громіздким і важким, щоб його можна було донести до річки і спустити на воду. Ідеальним варіантом буде пліт з пластикових пляшок .
Вам знадобиться
  • - десять п'ятилітрових пляшок;
  • - водостійкий скотч;
  • - десять пляшок дволітрового обсягу;
  • - щільний мішок;
  • - чотири дошки;
  • - мотузка.
Інструкція
1
Візьміть десять п'ятилітрових пляшок і склейте їх в ряд водостійким скотчем. Клеїти треба, ретельно обмотуючи кожну пляшку. Це додасть належну міцність вашої конструкції. Скотч повинен бути саме водостійким. В іншому випадку, пліт дуже швидко розвалиться. Проробіть цю процедуру ще раз. В результаті у вас повинно вийти два ряди щільно скріплених пляшок . Потім ви повинні добре склеїти ці два ряди. Не шкодуйте скотч, ніж міцніше конструкція, тим безпечніше.
2
Далі вам будуть потрібні пляшки дволітрового обсягу. Візьміть десять пляшок і склейте їх в один ряд, так само, як п'ятилітрові пляшки. Треба зробити шістнадцять таких рядів.
3
Вам необхідно взяти щільний мішок (ідеальним варіантом буде мішок із пластику) і помістити в нього чотири ряди склеєних дволітрових пляшок . Вам треба заготовити чотири таких мішка. Кожен треба щільно обмотати скотчем. Вкрай небажано використовувати мішки з тканини. Вони досить швидко намокають і стають важкими, що несприятливо позначається на стійкості плота.
4
Далі вам треба взяти чотири дошки. Сколотити їх один з одним, щоб вийшов квадрат. Ця конструкція буде каркасом майбутнього плота. На кожну його сторону ви повинні прикріпити по мішку з пляшками, які були заготовлені раніше. Для кріплення мішків до дерев'яного каркасу потрібно використовувати мотузки і скотч. Мішок найкраще прив'язувати мотузкою хрест-навхрест, а потім проклеювати скотчем для максимальної міцності.
5
В середину дерев'яного каркаса ви повинні помістити заготовлені раніше ряди з п'ятилітрових пляшок . Їх також необхідно добре прикріпити скотчем до доскам.Ваш пліт готовий. Залишилося тільки спустити його на воду.
Якщо ви бажаєте сплавити величезну кількість накопичених пластикових пляшок, змайструєте з них пліт своїми руками. Завдяки вродженої здатності цих пляшок триматися на поверхні води, зробити це буде зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки;
  • - мішки з-під цукру чи борошна;
  • - дошки для каркаса;
  • - болти М10-М12 для скріплення дощок .
Інструкція
1
Основним матеріалом для побудови саморобного пліт а є пластикові пляшки, які дуже легко накопичити в даний час за досить короткий проміжок часу. Коли буде зібрано достатню кількість порожніх пластикових пляшок, приступите до виготовлення водоплавающего кошти.
2
Також для спорудження пліт а вам знадобляться мішки з-під борошна або цукру. Тому заздалегідь подбайте про їх наявність. Кількість мішків залежатиме від розміру пліт а, який ви хочете побудувати.
3
Коли мішки будуть накопичені, розмістіть в них пластикові пляшки у два шари у вертикальному положенні. Але майте на увазі, що для вашої непотоплюваності пластикові пляшки повинні бути з пліт але закрученими пробками.
4
Тепер приступите до виготовлення жорсткого каркаса з дощок. Для цього скріпіть дошки між собою болтами М10-М12, які забезпечать простоту і надійність конструкції каркаса. На базі такого пліт а можете зробити паром або міст для переправи через водну перешкоду.
5
Після того як каркас буде споруджено, приступите до складання пліт а. До зібраного каркасу прикріпіть мішки з пляшками з допомогою мотузки або каната в цілях зміцнення зібраної конструкції.
6
Ось, власне, і все, пліт з пластикових пляшок зібраний! Не забудьте покласти на нього зверху лист фанери або інше покриття на ваш розсуд. Закінчивши спорудження цього саморобного пліт а, ви дуже скоро переконаєтеся, що на нього можна сміливо покластися в будь-якому небезпечному плаванні.
Корисна порада
В тому випадку, якщо мішків для споруди плоту не вистачає, зробіть їх самі. Зшийте мішки, використовуючи щільну тканину або брезент. Після чого кілька разів прошийте мішки вздовж і поперек так, щоб в них не утворилися вузькі відсіки.