Як робити жим лежачи.

Якщо ви хочете зміцнити м'язи грудей, розвинути їх масу і силу, то жим лежачи - основна вправа, яке вам необхідно для досягнення цієї мети. Результат залежатиме від правильної техніки виконання, так що на цьому треба зосередити свою увагу.
Вам знадобиться
  • Лава під штангу з держателями, штанга.
Інструкція
1
Лягайте під штангу, обхопіть руками гриф ширше плечей. Ширина обхвату грифа дуже важлива. Чим ширше ви ставите руки, тим більше навантаження на грудні м'язи, ніж вже, тим більше навантаження на руки, зокрема - на трицепс.
2
Зніміть штангу з опор і повільно опустите її вниз, торкніться середини грудей і плавно підніміть її наверх. При цьому дуже важливо добре дихати і нікуди не поспішати. Також не варто робити вправу ривками, всі рухи повинні бути досить повільними і плавними, хоч так і важче. Так ви уникнете травм і краще прокачаєте м'язи грудей.
3
Зробіть 8-10 повторень. Якщо не виходить - позьміте меншу вагу. Якщо занадто легко - візьміть вагу побільше. В ідеалі ви повинні насилу дотягувати останні повторення.
Зверніть увагу
Ця вправа вимагає обов'язкової подсраховкі. Попросіть кого-небудь постояти ззаду і допомогти вам, якщо раптом щось піде не так.
Корисна порада
Жим лежачи - відмінне основна вправа для м'язів грудей, але не варто прінебрегать та іншими вправами. Дуже хороша вправа на зміцнення грудних м'язів - віджимання від підлоги.