Як вилікувати підвищену кислотність.

Серед захворювань шлунково-кишкового тракту підвищена кислотність займає лідируючі позиції. Причин виникнення цієї проблеми достатньо: від неправильного харчування до хронічних інфекцій. Практично завжди підвищена або знижена кислотність є незмінною супутницею гастриту. Надмірна кількість кислоти в шлунку може спровокувати виникнення виразки.
Інструкція
1
Протягом першого місяця лікування дотримуйтеся максимально суворої дієти, виключивши гострі, копчені, мариновані страви, алкоголь, шоколад, здобу, сирі овочі, лимонний сік. Відмовтеся від куріння і алкоголю! У вашому раціоні обов'язково повинні бути каші, киселі, супи-пюре, сухарі без добавок, овочі і м'ясо, приготовані на пару. Після місяця інтенсивної дієти намагайтеся не міняти раціон харчування різко, а додавайте продукти поступово.
2
Для зняття нападів гастриту з підвищеною кислотність ю використовуйте «Альмагель», «Маалокс», «Фосфалюгель», «Гастал», «Ренні». Обов'язково після консультації з лікарем!
3
При сильних спазмах і почутті дискомфорту в шлунку робіть компреси з лавандового або ромашкового масла. Для цього в невелику миску з теплою водою додайте 10-15 крапель масла, складіть марлю в кілька шарів, злегка змочіть її і прикладайте до живота.
4
Якщо підвищена кислотність виникає лише епізодично, заварюйте чай з ромашки, м'яти лимонної, шипшини, рутки, в'яза іржавого або таволги вязолистной. Пийте чаї за кілька хвилин до їди. У разі хронічного гастриту з підвищеною кислотність ю, ці трави вживайте у вигляді настоїв чи відварів.
5
У склянці теплої води розведіть півтори чайної ложки натурального, чистого меду (краще квіткового). Пийте щодня за пару годин до і пару годин після їжі.
6
Кілька днів приймайте активоване вугілля (карболен) по одній чайній ложці (1-2 таблетки) два-чотири рази на день.
7
Обов'язково пройдіть ряд обстежень у фахівця в лікарні (УЗД, біопсію слизової шлунка, езофагогастродуоденоскопію, дослідження шлункової секреції), щоб переконатися в тому, що підвищення кислотності обумовлено саме гастритом і не є симптомом більш серйозного захворювання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IfviQhaTNBo