Як позбутися в будинку від пилу.

Пил - вічна проблема людей. Особливо сильно від неї страждають алергіки. Але чи знаєте ви, що за рік в одному тільки приміщенні утворюється до 10 кг пилу ! Тому боротися з нею потрібно рішуче і еффектівно.Большінство з нас позбавляється від пилу за допомогою пилососа. Цей, безсумнівно, корисний прилад все ж має дуже вагомий недолік: незначну частину пилу він викидає назад у повітря. Але крім цього є й інші способи.
Вам знадобиться
  • - миючі засоби;
  • - пилосос;
  • - вода;
  • - тазик;
  • - ганчірочки;
  • - зволожувач повітря.
Інструкція
1
Пил є скрізь, тому для початку потрібно по можливості скоротити її наявність в будинку. Замініть всі килимові покриття на дерев'яні або ламіновані поверхні. Також рекомендується, щоб всі шафи були або з дверцятами, або засклені. По-перше забиратися потрібно буде рідше, а по-друге, пил туди проникнути вже не зможе.
2
Скоротити кількість пилу в будинку можна також за допомогою провітрювання квартири. Тому намагайтеся частіше відкривайте в будинку кватирку і вибивайте пил з подушок, ковдр і килимів, так як близько 30% пилу накопичується саме там.
3
Придбайте зволожувач повітря, адже пил найчастіше з'являється саме в пересушені приміщеннях. Це не тільки скоротить кількість пилу , але і надасть позитивний ефект на ваше здоров'я. Адже пересушене повітря може викликати проблеми з легенями.
4
Непоганий ефект надає на зменшення пилу вологе прибирання, частіше робіть її у своєму будинку. Рекомендується використовувати при цьому різні чистячі засоби, такі, як поліролі, рідкі очищувачі для стекол та ін. Але обов'язково відкривайте потім кватирку, щоб провітрити прибране приміщення від запаху засобів.
5
Обов'язково регулярно прочищати екрани комп'ютера і телевізора. Іонізована під їх впливом пил може бути небезпечна для людини, тому що при попаданні в організм вона стає хімічно активною. Небезпечна і пил з вентиляторів і кондиціонерів: вона переносить спори збудників різних хвороб, а вони в свою чергу, потрапивши на рану або в дихальні шляхи, сприяють зараженню інфекцією.
6
Використовуйте хороший пилосос. Неякісний прилад може випускати пил назовні, тим більше він змушує підніматися в повітря навіть пилюку. І виходить в будинку так званий «круговорот пилу ». Тому боріться з пилом і будьте здорові!