Як зробити подарунковий пакет.

Ви купили подарунок чоловікові і хотіли б його оригінально піднести? Стильна упаковка тільки збільшить враження від подарунка. Якщо він невеликого розміру, то зробити подарунковий пакет ви цілком зможете своїми руками. Звичайно, колесо від автомобіля в такій пакет ви упакувати не зможете, але парфумерію, флешку, запальничку - цілком.
Вам знадобиться
  • фарби або фломастери, лінійка, канцелярський клей або клей ПВА, олівець, аркуш ватману, дирокол, шнурок (він буде в якості ручок у подарункового пакета), ножиці або ніж для паперу, офіцерські зірочки в якості декору
Інструкція
1
Якщо подарунок приурочений до Дня захисника Вітчизни, то можна зробити подарунковий пакет камуфляжній розмальовки. Таку стильну упаковку запросто можуть зробити дівчинки для упаковки подарунків своїм однокласникам. Матеріали, які будуть потрібні для виготовлення подарункового пакет а, цілком можуть знайтися будинку. Це - фарби або фломастери, лінійка, канцелярський клей або клей ПВА, олівець, аркуш ватману, дирокол, шнурок (він буде в якості ручок у подарункового пакет а), ножиці або ніж для паперу, офіцерські зірочки в Як декор.
2
Процес виготовлення камуфляжного подарункового пакет аВозьміте аркуш ватману або цупкого паперу і намалюйте на ньому контури камуфляжних плям. Це можна зробити, скориставшись яким-небудь комп'ютерним графічним редактором і роздрукувати зразок на принтері. Розфарбуйте контури фломастерами (маркерами) або акварельними фарбами.
3
На зворотному боці ватману накресліть схему пакет а.
4
З листа ватману акуратно виріжте схему по краях, скориставшись ножицями або ножем для паперу.
5
продаючи кожну лінію згину майбутнього подарункового пакет а тильною частиною ножа для паперу.
6
Згідно зі схемою, склейте подарунковий пакет клеєм ПВА або канцелярським клеєм.
7
Зробіть отвори для ручок. Простіше всього їх зробити за допомогою діркопробивача. Якщо дироколу немає під рукою, то отвори можна акуратно вирізати ножем для паперу або лезом ножиць. Оформити краї отворів можна за допомогою спеціальних заклепок.
8
Вставте шнурки в отвори. Шнурки можна сплести з ниток. На кінцях шнурків зробіть вузлики, щоб вони не прослизали через отвори або ж кінці шнурків приклейте до тильної сторони пакет а. Якщо немає спеціальних заклепок, то з виворітного боку пакет а заклейте отвори паперовим скотчем або смужкою паперу.
9
Прикрасьте подарунковий пакет офіцерської зірочкою. Якщо її немає, то виріжте зірочку з паперу і розфарбуйте в жовтий колір.