Як відправити скріншот. Як відправите скріншот на помилку.

Якщо виникають якісь проблеми з установкою обладнання або роботою якої-небудь програми, то користувачі зазвичай звертаються в службу підтримки. Для ефективного вирішення проблеми автора звернення можуть попросити вислати скріншот (знімок екрану) повідомлення з помилкою. Зображення того, що висвічується на моніторі, найчастіше дає більш повне уявлення про виникає ситуації, ніж її словесний опис. Надіслати знімок можна за допомогою будь-якого сучасного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
  • - власна електронна пошта
Інструкція
1
Перед початком роботи переконайтеся, що на екрані видно ті елементи, знімки яких ви б хотіли відіслати. Поверніть зайві вікна, щоб вони не загороджували потрібну вам область монітора.
2
Для того, щоб зробити скріншот повної сторінки, знайдіть на клавіатурі клавішу PrtSc (Print Screen), розташовану в правому верхньому куті між кнопками F12 і Insert, і натисніть її один раз.
3
Якщо вам потрібен знімок тільки одного активного в даний момент вікна, то лівою рукою натисніть і утримуйте клавішу Alt, а правою натисніть на Print Screen. Натискання на спеціальну кнопку заносить зображення в оперативну пам'ять комп'ютера.
4
Щоб витягти картинку з оперативної пам'яті, виконайте такі дії: «Пуск - Програми - Стандартні - Paint». Увійшовши в програму обробки зображень Paint, натисніть «Вставити» або, утримуючи клавішу Ctrl, в той же час клацніть кнопку V.
5
Для обробки і збереження скріншот ов зовсім не обов'язково використовувати тільки Paint. Потрібні дії можна робити в абсолютно любй графічній програмі, встановленої на вашому комп'ютері.
6
Після скоєння необхідних операцій в графічній програмі на робочому листі з'явиться знімок екрана у вигляді картинки. Виберіть команду «Файл - Зберегти як» і у відповідному полі впишіть назву файлу, використовуючи англійські букви або цифри.
7
Ввівши логін і пароль, увійдіть в свій ящик електронної пошти. Виберіть пункт «Написати» і в формі, що з'явилася напишіть електронну адресу одержувача, тему і текст листа.
8
Прямо під написаним вами текстом знайдіть кнопку «Прикріпити файли». Клацніть по ній і в загальному списку файлів збережений скріншот . Натисніть «Відкрити». І за допомогою клавіші «Відправити» відішліть картинку за потрібною адресою.
9
Для обробки і збереження скріншот ов зовсім не обов'язково використовувати тільки Paint. Потрібні дії можна робити в абсолютно будь графічній програмі, встановленої на вашому комп'ютері.