Як прибрати живіт за тиждень. Як за тиждень прибрати живіт.

Красивий підтягнутий живіт і тонка талія - мрія кожної жінки, і її особливість у тому, що ця мрія досяжна. Для того, щоб ефективно і швидко прибрати зайвий живіт і повернути собі стрункість, потрібно виконувати певні правила харчування і фізичних навантажень, а також навчитися чистити організм.
Інструкція
1
Перш, ніж сидіти на дієтах і йти в спортзал, займіться очищенням кишечника від шлаків, які не дають вам схуднути і стимулюють вироблення жиру. Кращий спосіб для чистки організму, перевірений часом і доступний кожному - це клізма, яку потрібно робити впродовж двох тижнів. В процесі очистки обсяг живота зменшуватиметься. Використовуйте для клізми розчин з півтора літрів води і ложки солі. Чистите кишечник і чистите печінку - це має бути перший крок до позбавлення від живота.
2
Другий крок - це активний спосіб життя. Спорт і фізичні навантаження допоможуть тримати м'язи в тонусі і зроблять ваш живіт підтягнутим і привабливим, не даючи шкірі розтягуватися і обвісать.Ежедневно, лежачи на підлозі, качайте нижній і верхній прес по 50 раз, а також робіть вправи з масажним хулахупом (обручем). Кручення хулахуп розігріває ваші м'язи, підсилює приплив крові, готує прес до навантажень і є хорошим засобом для використання в проміжках між вправами на прес.
3
І нарешті, поєднуйте очистку організму і спортивний спосіб життя з правильним харчуванням. Неправильне харчування зведе всі ваші зусилля нанівець. Позбавтеся від жирних, солодких і калорійних продуктів. Пийте багато води - не менше 2 літрів в день. Виключіть фаст-фуд, газовану воду, борошняне і смажене. Їжте більше овочів, фруктів, злакових продуктов.Соблюдая правильний раціон харчування, займаючись спортом і очищаючи організм від шлаків, ви легко відновите красиву струнку фігуру в найкоротші терміни.
Зверніть увагу
Найефективніший спосіб прибрати живіт. Говорячи про фізичні навантаження, варто відзначити, що тим, хто цікавиться, як прибрати живіт за тиждень, спочатку потрібно дізнатися, що найкращим варіантом вправ вважаються ті, які змушують тіло в області талії рухатися в трьох основних напрямках. У фронтальній області (у нижній частині живота), змушуючи працювати косі м'язи і рухати м'язи по ходу осі хребта.
Корисна порада
Як домогтися того, щоб відображення в дзеркалі радувало вас, а не ставало приводом для розладів? Прибираємо живіт за тиждень. Ви вважаєте це неможливо? Як прибрати животик за тиждень? Спочатку очищаємо кишечник від шлаків. Шлаки накопичуються в організмі, і згодом розкладаючись, залишають в організмі шкідливі речовини. Щоб захистити себе, організм накопичує водно-жировий прошарок для того, щоб ввібрати всі непотрібні речовини.