Як бути завжди першою.

Бути першою - це означає бути лідером. Довгий час вважалося, що дівчата не можуть бути такими - їм не довіряли прийняття відповідальних рішень. Навіть право голосувати на виборах жінки отримали тільки в 20-х роках минулого століття. Тепер багато хто розуміє, наскільки неправильним було настільки недовірливе ставлення. Жіноча половина населення довела, що може впливати на думки, вчинки оточуючих людей. І кожна дівчина може стати першою, головне, виростити в собі лідерські якості.
Інструкція
1
Завжди слухайте себе. Зрозумійте, чого вам дійсно хочеться, і дійте в заданому напрямку. Довіряйте внутрішнього голосу більше, ніж порад оточуючих. Безумовно, потрібно прислухатися до думки людей, яким ви довіряєте, але остаточні дії повинні залишатися за вами. Навчіться нести відповідальність за прийняті рішення - це одна з основних рис справжнього лідера.
2
Вірте в себе і свою мрію, не сумніваючись, йдіть до неї, навіть якщо оточуючі вважають її божевільною, а кошти на досягнення невиправданими. Згадайте масу фільмів, в яких дівчата ставали успішними і знаменитими, незважаючи на те, що в успіх їх дій не вірив ніхто. Вони домагалися свого тільки тому, що знали до чого йшли, не дозволяючи оточуючим, зруйнувати свою мрію.
3
Використовуйте свій шанс і будьте готові ризикнути. Навіть якщо вас щось лякає - не повертайтеся спиною до шансу, подарованому життям. Коли ви наважуєтеся на великі зміни, тим самим переконуєте себе і оточуючих в тому, що були праві, зберігаючи вірність своїй мрії.
4
Будьте собою. Щоб йти вперед, потрібно залишатися такою, яка ви є і не «мімікрувати» під вимоги навколишнього середовища. Інакше є ймовірність загубитися на загальному тлі, стати хорошою для всіх, але при цьому нецікавою самій собі. Коли ви будете цінувати свою власну думку, тоді й люди навколо вас це стануть робити слідом за вами.
5
Будьте «менеджером» свого життя. У ній повинні гармонійно поєднуватися всі інтереси: робота, спорт, відносини, здоров'я, творчість. Не можна жертвувати одним на користь іншого, тоді перемога в одному, буде знецінена провалом в іншому. Слідкуйте за тим, щоб вам вистачало часу і сил на всі ваші плани. А адже вас, напевно, цікавить не тільки кар'єра і навчання.
6
Спілкуйтеся. Якщо хочете бути завжди першою і добиватися намічених цілей - не відсиджувалися в сторонці. Головне, на що вам потрібно звернути увагу - це спілкування. Будьте готові переконувати людей, сперечатися з ними, виступати на публіці, розмовляти по телефону. Адже тільки так можна прокласти дорогу до мрії.
7
Уважно ставтеся до оточуючих, але не забувайте про свої бажання. Йдіть до своєї мети, незважаючи ні на що! Тільки в цьому випадку ви виховаєте себе сильною особистістю. А саме такі люди завжди перші.