Як представити гостей на весіллі. Представлення гостей на весіллі.

Весільне торжество збирає всіх близьких родичів і друзів молодої пари. Кожен в цей день хоче привітати молодят, сказати добрі слова і побажання. На жаль, часто трапляється так, що до весілля знайомляться лише батьки з обох сторін, а решта гостей не знають один одного. І тамаді, і свідкам, і навіть молодій парі доведеться заздалегідь підготуватися, щоб гідно представити кожного запрошеного на свято.
Інструкція
1
Навряд чи хтось із гостей зрадіє, якщо під час представлення прослизне випадкова обмовка або буде неправильно названа його прізвище. Тому заздалегідь складіть чіткий список, бажано вказати в ньому повні імена гостей , а не те, як ви звикли їх називати. Погодьтеся, бабі Валі буде приємно, якщо ви її назвете Валентиною Іванівною. Захопіть на весілля кілька роздрукованих файлів зі списком - для тамади, свідків і ще один для себе, на всякий випадок. Це врятує вас, якщо один з варіантів загубиться під час метушні.
2
Весілля - веселе торжество. Якщо запрошених небагато, можна пригадати якусь цікаву добру історію, пов'язану з кожним з них. І перед тим, як надати слово черговому гостю, розповісти цей випадок. Тільки коротко. Доречними будуть і слова подяки, які напевно зворушений кожного гостя: «Цій людині ми вдячні за те, що одного разу він влаштував для нас прекрасний романтичний сюрприз, подарувавши квитки на останній ряд в кіно. Спасибі тобі, дорогий дядько Андрій Петрович ».
3
Придумайте для кожного гостя чотиривірші, що відображають характер людини, то, як ви його любите, за що цінуєте. Наприклад: «Таня - найкраща подруга, з нею все гори дарма, дуже раді бачити Таню ми за святковим столом». Можна написати ці слова на маленьких листівочки - сердечках і передаючи мікрофон, вручати їх гостям на згадку.
4
Крім того є багато ігор, які допоможуть вашим друзям і родичам познайомитися ближче. Можна по колу передавати під музику якийсь предмет (зазвичай на весіллях це пляшка), і коли музика затихає, той, у кого предмет залишається в руках, називає своє ім'я. Можна зробити чарівний мішечок, а кожен з гостей нехай витягує звідти ім'я іншої запрошеного, представляється і вітається з ним за руку. Неформальна ігрова обстановка дозволить гостям розслабитися, і, можливо, в наступній грі вони вже об'єднаються в веселі компанії, а після весілля будуть дружити.