Як лікувати неврит лицьового нерва.

Причин пошкодження лицевого нерва кілька: переохолодження, грип, інфекції, травми та інтоксикації. Лікування захворювання тривале і копітка, існує ймовірність виникнення рецидивів. Тому, краще зайнятися профілактикою, ніж витрачатися на лікування.
Інструкція
1
Залежно від причини захворювання, лікарі призначають засоби, що дозволяють поліпшити провідність нерва . Якщо неврит викликаний інфекцією, то пацієнту доведеться приймати протизапальну терапію і вітаміни. У випадку розвитку контрактур, допоможе спеціальна гімнастика в поєднанні з масажем і тепловими процедурами. Наскільки сильно мотивований людина, настільки легко йому буде подолати хворобу. Бажання активно впоратися з недугою - запорука одужання.
2
Лікувальна гімнастика включає в себе 3 види рухів: лікування положенням, пасивна гімнастика і активна гімнастика. Лікування положенням таке відновлення симетрії обличчя за допомогою пластиру. З його допомогою щодня стягують м'язи, тримають пластир до 1,5 годин, лікування проводять протягом місяця.
3
Завдання пасивної гімнастики - повернути в нормальне положення мімічні м'язи обличчя за допомогою пальців рук. Робити таку гімнастику треба, дивлячись у дзеркало.
4
Як тільки з'являються невеликі довільні рухи м'язів, можна починати активну гімнастику особи. Робити її також необхідно перед дзеркалом. До основних прийомів вправ відносяться: підняття брів догори, прикурювання ока, витягування губ для свисту, втягування і надування щік, посмішка з відкритим і закритим ротом і багато інших.
5
Прийом лікарських рослин призначають через те, що лікарські трави мають протизапальну, загальнозміцнюючу і стимулюючою дією. Наприклад, якщо неврит лицьового нерва спровокований переохолодженням, то варто приготувати наступний спеціальний настій. Візьміть по одній частині кори верби, плодів анісу звичайного, листя мати-й-мачухи, квіток липи і плодів малини. Заваріть одну столову ложку суміші склянкою окропу, прокип'ятіть протягом 5 хвилин, залиште настоятися (20 хв), і процідіть. Пийте по склянці кілька разів на день в гарячому вигляді, додаючи мед.