Як створити віртуальну локальну мережу.

Іноді користувачі ПК стикаються з необхідністю об'єднання декількох комп'ютерів в одну локальну мережа , але через низку причин (наприклад, віддаленість їх один від одного) вони зробити цього не можуть. У таких випадках на допомогу прийдуть спеціальні програми, розроблені для створення віртуальних локальних мереж. Найочевидніша завдання таких утиліт - можливість грати по локальній мережі з друзями. Однак крім такої функції є маса додаткових, наприклад, можливість передавати файли, працювати з мережевими принтерами, управляти чужими комп'ютерами. Отже, для того щоб створити віртуальну локальну мережа , ви можете скористатися наступними програмами.
Інструкція
1
Hamachi - це найбільш популярна програма для створення віртуальних мереж. Але проблема в тому, що за допомогою даної утиліти ви зможете об'єднати тільки 16 комп'ютерів. Якщо ж є необхідність з'єднати набагато більше осіб, то в даному випадку доведеться придбати ліцензію, яка коштує 200 $ в рік. Також найбільш цікава можливість даної програми полягає в тому, що за допомогою спеціального інтерфейсу ви зможете зробити власний інсталятор програми, який при установці буде додавати користувачів в створену вами мережа .
2
Comodo EasyVPN - це нова розробка відомої компанії, яка вже створила безліч корисних і безкоштовних програм. До переваг даної утиліти можна віднести досить просту настройку віртуальної мережі. Для використання програми, вам знадобитися створити власний профіль (що захистить вас від повторного настроювання в майбутньому). Ця утиліта дозволить вам не тільки грати по локальній мережі, але й користуватися спеціальним чатом з функцією передачі файлів. Ще одна додаткова можливість - це віддалене управління робочим столом іншого комп'ютера.
3
Програма Rembo зараз тестується, тому ви можете безкоштовно використовувати всі її функції. Однак у майбутньому планується ввести преміум-акаунти, купуючи які ви зможете користуватися додатковими можливостями. В цілому дана програма повторює всі попередні варіанти, але є одна особливість - просто додавши в спеціальний список кілька папок або файлів, ви відразу ж робите їх доступними для використання усіма іншими комп'ютерами. Крім того передача файлів відбувається по протоколу BitTorrent, що істотно збільшує швидкість обміну інформацією.
4
NeoRouter можна встановити на всі існуючі операційні системи, а також і в деякі моделі роутерів - це доповнить їх можливості. Дана програма відрізняється тим, що вона працює за принципом клієнт-сервер. Тобто для роботи, на один з комп'ютерів необхідно встановити серверну частину, це дозволить іншим комп'ютерам набагато швидше обмінюватися файлами.