Як бути морально сильною людиною. морально сильна людина.

Якщо людина морально володіє неабиякою силою, ймовірно, це один з багатьох, знаменитих або великих людей. Як казав Ніцше: «Той, хто знає в своєму житті мету, може винести будь-яке випробування». Бути морально сильним людиною - значить перемагати і долати перепони.
Інструкція
1
Візьміть і сплануйте свій день до дрібниць. Увечері перевірте - наскільки реальність відповідає прописаному планом.
2
Ставте перед собою невеликі завдання. Потім, отримавши очікуваний результат, підвищуйте планку. Коли дійдете до важкоздійснюваних цілей, усвідомте всі можливі почуття і думки, які ви відчуєте, зіткнувшись з поразкою.
3
Розбийте велике завдання на тимчасові відрізки і менші частини. Потім, кожен день відзначайте, що йде за передбаченим маршрутом, що ви можете змінити на краще і чи під силу вам збільшення навантаження.
4
Відмовте собі в одному з колишніх задоволень (зібратися з друзями на пиво, подивитися два фільми перед сном). Адже, як відомо, морально сильна людина перевіряється в своїй стійкості до спокус і спокусам.
5
Почніть самовдосконалюватися. Сила духу - це мінімум вразливих місць, в яких потрапляють влучні стріли долі або ворогів. Запишіться у фітнес-зал або заведіть традицію бігати вранці. Можливо, якщо ви один з любителів м'ясних делікатесів, перейдіть на вегетаріанський раціон. Поставте собі умова - не лягти в ліжко, не прочитавши одну з глав «Спраги життя» Ірвінга Стоуна.
6
Пам'ятайте кожну годину свого дня про мету, перспективі. Не дозволяйте дрібницям розладнати ваш емоційний фон і позбавити ентузіазму.
7
Навчіться концентруватися в складних і несприятливих умовах. Наприклад, можете спробувати зосередитися на чомусь важливому, і, що вимагає розумових зусиль в переповненому транспорті. Водночас, залишайтеся пильні до важливого, не дозволяйте думкам або емоціям повністю захопити вашу увагу.
8
Умійте іноді знаходитися над ситуацією. Аналізуйте те, до чого і чому це трапилося, але не занурюйтесь в ситуацію повністю. З холодним розумом підійдіть до підбору альтернативних рішень якоїсь проблеми.
9
Щоб бути морально сильним людиною , найчастіше недостатньо прочитати посібник з укріплення сили волі і розвитку лідерських якостей. Ви повинні сміливо йти на зустріч життєвим курйозів і вірити в себе.