Як взяти кредит за один день.

Сучасне покоління людей страждає від надмірної завантаженості, відсутність вільного часу, скаженого ритму життя й багато чого іншого. Але чого у сучасних людей не відняти, так це можливості швидко здійснити багато свої мрії і задовольнити потреби, якщо основне питання полягає в наявності грошей. Сучасна система кредитування дозволяє отримати кредит готівкою протягом одного дня.
Інструкція
1
У багатьох людей періодично виникає гостра потреба в грошах, які раптом опиняються потрібні «тут і зараз». Якщо вам терміново потрібні гроші на особисті потреби, ви можете скористатися послугою експрес- кредитування . Сьогодні ці послуги надають навіть дуже великі банки.
2
Отже, ваші дії: 1.Свяжітесь з декількома банками і дізнайтеся про умови кредитування .Разние банки висувають різні вимоги до пакету документів, які потрібно надати для отримання експрес-кредиту: 1.1 більшість банків вимагають мінімальний набір документів, до якого входять: - ваш паспорт- ще один додатковий документ, що засвідчує вашу лічностьК додатковим документів належать: - копія реєстрації транспортного засоби-водійське удостовереніе- техпаспорт на машину-трудова кніжка- загранпаспорт- військовий білет- страхове свідоцтво державного пенсійного страхування і др.1.2 інші банки можуть бути менш лояльними і зажадають від вас: - ваш паспорт- довідку про доходи за 6 місяців-заставу майна (нерухомість, машина) - додаткові документи, що посвідчують лічность.Справка про доходи та заставу майна найчастіше вимагають, якщо ви хочете взяти велику суму. Дізнайтеся про все заздалегідь і відразу принесіть потрібні документи. У цьому випадку такі вимоги не вплинуть на строк видачі кредиту - ви його отримаєте протягом 1 дня.
3
Зберіть необхідний пакет документів і вирушайте в банк.Совет: навіть якщо банк просить надати тільки паспорт, візьміть з собою про всяк випадок ще кілька документів, оскільки зазвичай банк залишає за собою право вимагати додаткові документи.
4
Ще один дуже зручний для зайнятих людей варіант - відправити заявку на експрес-кредит через спеціалізовані сайти в Інтернете.- знайдіть декілька сайтів і уважно ознайомтеся з условіямі- якщо вас все влаштовує, заповніть пропоновану вам форму, відправте та чекайте відповідь. Зазвичай відповідь приходить протягом декількох годин. В банк доведеться йти тільки за отриманням денег.Предостереженіе: якщо при ознайомленні з умовами на сайті у вас виникли якісь сумніви, краще не залишайте там свою заявку або зайдіть на форуми і ознайомтеся з коментарями та думками інших людей, щоб уникнути неприємностей.
5
Вирішивши взяти експрес-кредит, зважте всі «за» і «проти», оскільки процентна ставка по такому виду кредитування зазвичай дуже висока, а термін погашення достатньо короткий.