Як пересадити цикламен. пересадка цікломенов.

У липні закінчується період спокою у цикламенів . Починають з'являтися нові молоді листочки. Цей час є найбільш сприятливим для пересадки рослини. У цьому випадку можна очікувати наступного цвітіння вже в листопаді або грудні.
Інструкція
1
Перед тим як пересадити цикламен, акуратно відкрутіть залишилися листочки від місця кріплення. Не використовуйте ножиці, ними можна пошкодити паросткову зону, тоді рослина не буде цвісти і може загинути.
2
Приготуйте земляну суміш з перегною, листової землі, торфу і піску в співвідношенні 1: 3: 1: 1 або купите в магазині спеціальну суміш для цикламенів .
3
Обов'язково прогрійте землю в духовці на металевому підносі протягом години при температурі 80? С. Це дозволить уникнути грибкових захворювань, яким піддається рослина.
4
Візьміть горщик на один розмір більше попереднього. Зробіть дренажні отвори в дні. Якщо горщик буде занадто великим, то неосвоєна корінням земля закисне, і рослина може загинути.
5
Продезінфікуйте горщик перш, ніж пересадити цикламен.
6
Засипте дренаж, щоб він покрив все дно горщика. В якості дренажу використовуйте керамзит, бита цегла, гальку або спеціальний дренаж, куплений в магазині.
7
Витрусіть квітка разом із землею з горщика, притримуючи бульба разом з грудкою землі.
8
Відламайте землю з дрібними корінням, не чіпаючи кому з бульбою. Дрібні корінці можна обрізати ножицями.
9
Засипте земляну суміш на рівень половини горщика. Чи не втрамбовуйте землю, щоб коріння мали достатньо повітря і простору для проростання.
10
Поставте зверху бульба разом з грудкою землі. Розправте залишилися корінці і засипте бульба до половини.
11
Проведіть рясний полив рослини.
12
Продовжуйте засипати земляну суміш до тих пір, поки бульба НЕ БУДЕ засипаний на дві третини. Одна третина бульби обов'язково повинна бути вільна від землі.
13
Переставте квітка після пересадки на лоджію або на вулицю в саду. Нехай воно пробуде там до перших заморозків. Не забувайте, що рослина повинна оберігатися від дощу.
14
Через місяць після пересадки почнуть з'являтися молоді листочки, перший раз підгодуйте рослина.