Як відкрити магазин з цукерками.

Щоб відкрити магазин , який торгує цукерками, необхідно оформити юридична особа, знайти приміщення, обладнати його, отримати дозволи контролюючих органів, найняти персонал, завести товар і почати торгівлю . Здавалося б, все просто. Але на ділі існують десятки «підводних каменів», врахувати які - значить убезпечити свій бізнес на самому ранньому етапі.
Вам знадобиться
  • - юридична реєстрація;
  • - приміщення;
  • - дозвіл;
  • - обладнання;
  • - товар;
  • - персонал.
Інструкція
1
Розробіть бізнес-план. Опишіть плюси і мінуси продукції, яку збираєтеся продавати; хто буде вашими основними покупцями; чому вони підуть саме до вас. Якщо не знаєте відповідь на останнє питання, неодмінно знайдіть його. Це і є унікальна торгова пропозиція, про яку писав відомі й маркетолог Ф. Котлер, і без якого в сучасних умовах високої конкуренції магазин
2
Складіть перелік вимог до приміщення. Серед основних - воно повинно знаходитися на перетині пішохідних або автомобільних потоків, саме в такому місці вище всього концентрація покупців. Як будь-яка фірмова торгова точка, магазин , який торгує цукерками, повинен розташовуватися в районі, куди зручно добиратися з довколишніх вулиць, вкрай бажано, щоб поруч була станція метро або зупинка наземного транспорту. Що стосується конкурентного середовища, намагайтеся вибирати місце без гіпермаркетів поблизу. Як правило, покупці отоварюються саме в них, тому бережуть час, намагаючись придбати свою «продовольчий кошик» в одному магазин е.
3
Замовте розробку технічного плану і його втілення в життя. Від того, як саме розставити меблі торгового залу і підсобних приміщень, залежить, наскільки персоналу буде зручно працювати, а покупцям - здійснювати покупки в вашому магазин е.
4
Придбайте і розставте обладнання. Отримайте документи, що дозволяють торгівлю, від пожежної інспекції та Росспоживнагляду. Якщо у вашому магазин е є якісь недоробки і наглядові органи наказали виправити їх - зробіть це в максимально короткий термін.
5
Розробіть асортиментний перелік. Магазин, що торгує цукерками, повинен мати повну лінійку цих солодощів - від дорогих наборів шоколадних цукерок до чупа-чупс. Не забудьте, що продукція повинна бути розрахована на різну аудиторію. Малюки нехай тягнуть батьків у ваш магазин ; бабусі - купують у вас свої улюблені цукерки, щоб пити вприкуску з чаєм; бізнесмени - шукають набори в подарунок тим чи іншим впливовим жінкам, від яких залежить їх бізнес; закохані - йдуть до вас, щоб зробити романтичні подарунки своїм дівчатам. Чим повніше лінійка цукерок, представлена у вашому магазин е, тим більше покупців і вище виручка. Єдиний нюанс: не забудьте про просування. Без реклами і піару ви ризикуєте залишитися не впізнаним ні тими, ні іншими.