Як поліпшити свій ПК.

Персональний комп'ютер, як і будь-яка інша техніка, з часом старіє. Як правило, це не стільки старіння фізичне, скільки моральне. Постійна поява нового програмного забезпечення, нової бази програм і нових варіантів самих програм вимагає все більш досконалих деталей і налаштувань. На будь-якому комп'ютері не можна працювати постійно. Рано чи пізно вам в руки потрапить такий додаток або доповнення, з яким не можна буде впоратися без спеціальної настройки або конвертера файлів. Є два варіанти - викинути комп'ютер і купити новий або спробувати поліпшити вже наявний.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в мережу інтернет, програмне забезпечення для поліпшення, нові деталі (залежно від обраних вами параметрів поліпшення).
Інструкція
1
Для початку визначтеся з параметрами для поліпшення і зміни. Так для збільшення числа ядер і віртуальної пам'яті потрібно буде придбати додаткову планку пам'яті і постаратися збільшити ОЗУ. Зверніть увагу, щоб планки були однієї компанії-виробника, так як може виникнути питання з сумісністю. Збільшити кількість ядер при цьому можливе тільки шляхом придбання нового многоядерного процесора. Але для цього додатково вам знадобляться кулер для процесора, планки пам'яті і материнська плата.
2
Ви можете збільшити швидкість. Є два варіанти - розігнати комп'ютер або замінити процесор на більш потужний. При цьому варто брати до увагу на те, що при заміні доведеться купувати додаткові деталі. При необхідності поліпшення процесу завантаження програмного продукту варто застосувати дефрагментацію диска, очищення пам'яті від помилок і варто обов'язково прибрати численні програми з режиму автозапуску комп'ютера.
3
Важливим чинником при вирішенні провести оновлення та модифікацію комп'ютера виступає цінове питання. Як правило, при бажанні вибрати найкращу деталь варто звертати увагу не тільки на ціну, але і на характеристики деталі. Так наприклад, при покупці декількох деталей однієї компанії ви отримуєте знижку.
Зверніть увагу
При самостійному проведенні поліпшення параметрів ПК кілька разів перевіряйте все зроблене. Не варто довіряти оновлення і апгрейд сумнівним програмістам. Перевіряйте самі, чи всі деталі при оновленні в сервісному центрі і при заміні були вам повернені. Ніколи не вибирайте для оновлення та покращення ПК те, що вам не знадобиться. Пам'ятайте: ПК - це не розвага.
Корисна порада
Перед початком роботи визначитеся з тим, чого саме ви хочете досягти при зміні параметрів ПК. Варто звернути увагу на вибір програмного забезпечення і деталей комп'ютера. При можливості придбати щось більш потужне і нове подумайте про можливе суміщення їх один з одним. Не варто економити на життєво необхідних для ПК деталях.