Як навчитися грати на домбре.

Багато хто, хто чув чарівний звук домбри, вирішують неодмінно навчитися на ній грати. При виникненні такого бажання найпростіше - це знайти Домбра. Варто звернути увагу на її характеристики. До того ж цей музичний інструмент не відноситься до числа самих дешевих. Є кілька варіантів, що розглядаються при можливості проведення навчання. Так як самого простого можна розглядати навчання в музичній школі або навчання з репетитором, в якості більш складного - самостійне. І в тому, і в іншому випадку вам знадобиться терпіння і посидючість. До того ж, не зайвим буде знання в області нотної грамоти.
Інструкція
1
Перший варіант - навчання з репетитором або в музичній школі. Як правило, заняття з репетиром досить дорогі. Заняття в музичній школі збудовані строго по графіку і при цьому вимагають постійного виконання певних вправ. При великій зайнятості це просто не представляється можливим.
2
Другий варіант - навчання самостійно. Це не означає, що не можна буде отримати консультацію у фахівцем. Вам доведеться складніше в плані підбору ритму і нот. Цей варіант може бути використаний успішно тими, хто вже отримав ази музичної освіти раніше. Гарною підмогою буде навчання на будь-якому струнному музичному інструменті. Є можливість отримання консультацій по грі на домбре у професіонала за допомогою мережі інтернет (мається на увазі можливість інтерактивного спілкування). Доцільно використовувати самовчитель гри на домбре в друкованому вигляді.
3
Третій варіант - один з найбільш вдалих при розвитку сучасних технологій. Це відеоуроки по грі на різних музичних інструментах. До того ж, не варто скидати з рахунків сайти, які присвячені навчанню гри на музичних інструментах.
Зверніть увагу
Варто звернути увагу на наступні труднощі: виникнення мозолів і шорсткостей на подушечках пальців, неможливість самостійно підібрати стиль і ритм виконання, відсутність музичного слуху і т.д.
Корисна порада
При прийнятті рішення про необхідність навчання на домбре варто враховувати всі реальні та потенційні витрати, які можуть виникнути в будь-який момент. До них варто зарахувати не одноразовий витрати для придбання музичного інструменту, самовчителя і т.д. Сюди входять, як правило, витрати на покупку струн, медіатора (тільки на початковому етапі навчання), самовчителя і багато чого іншого. Можуть виникнути питання, які може вирішити тільки професіонал. У такому випадку доведеться витратитися і на заняття з ним.