Як підключити блютуз до ПК. поради підключення блютуз до пк.

Технологія бездротової передачі даних bluetooth дуже зручна, оскільки дозволяє передавати інформацію на різні пристрої без підключення будь-яких проводів, при цьому швидкість передачі даних не поступається провідним аналогам. Підключення bluetooth до комп'ютера дозволить передавати дані відразу на кілька пристроїв і при цьому не підключати кожний пристрій окремо.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, bluetooth пристрій, диск з драйверами для підключення блютуз
Інструкція
1
Купити bluetooth можна універсальний, тобто він буде порівняти з абсолютно будь-якими пристроями, які володіють цією технологією. Сучасні bluetooth пристрої підключаються через usb-інтерфейс.
2
Підключіть bluetooth пристрій до інтерфейсу usb на комп'ютері. Повинна спрацювати система виявлення обладнання (Plug And Play). Якщо автоматичне виявлення обладнання не спрацювало, зайдіть у властивості комп'ютера, виберіть «Диспетчер пристроїв», потім по верхньому рядку клацніть правою кнопкою мишки та натисніть по команді «Оновити конфігурацію устаткування».
3
Після виявлення пристрою система автоматично встановить драйвера для нього. Значок з bluetooth пристроєм повинен з'явитися знизу на панелі інструментів.
4
Зараз в комплект до практично будь-якому bluetooth пристрою йде окремий набір драйверів. Якщо ви купили новий bluetooth, після того як підключили його до комп'ютера, встановіть драйвера з диска. Це значно розширить функціональність пристрою. Встановлюється не тільки драйвер, але і програма, за допомогою якої користуватися пристроєм буде дуже зручно.
5
Після того як драйвера встановлені, увійдіть в меню програми. У будь-якій програмі мають бути пункти «Пошук пристроїв» і «Парні пристрої». Для підключення сумісних bluetooth пристроїв натисніть на «Пошук пристроїв». Коли програма виявить сумісні bluetooth пристрої (ноутбук, КПК, телефон), додайте їх до списку пристроїв.
6
Тепер все bluetooth пристрої доступні в списку парних пристроїв. Просто виберіть там потрібний пристрій і команду «Встановити з'єднання». Коли потрібно вибрати інший пристрій, просто клацніть по ньому і натисніть ту ж команду. Так можна встановлювати зв'язок з потрібними вам сумісними пристроями в швидкому режимі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VjLgWFVrx4M