Як прикріпити полицю до стіни. Як прикріпити товсту полку.

Сьогодні існує величезний вибір меблів. У магазинах можна побачити оригінальні вироби різного призначення. Але незмінною популярністю користуються прості і функціональні предмети. Наприклад, полиці. Про них не думають, поки не виникає необхідність розмістити в будинку деяка кількість речей без значного скорочення життєвого простору. Тоді достатньо всього лише піти в магазин і підшукати відповідне виріб. Після того, як покупка буде доставлена, варто починати думати про те, як прикріпити полку до стіні.
Вам знадобиться
  • - полку;
  • - кріпильні елементи;
  • - інструмент (перфоратор, викрутки, пасатижі).
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією. Якщо до складу поставки вироби (полиці) входить інструкція, уважно вивчіть її. В інструкції можуть бути дані вказівки щодо вибору кріпильних елементів, послідовності дій у процесі кріплення.
2
Визначте тип кріплень полиці і типи необхідних кріпильних елементів. Часто подібна інформація міститься в інструкції. Якщо ж інформація не приведена, або інструкція відсутня, огляньте полку , або фурнітуру, яка входить в комплект (часто кріпильні елементи також можуть входити до складу виробу). Знайдіть кронштейни, призначені для кріплення. Визначте, які елементи кріплення необхідно використовувати з даними кронштейнами. Кронштейни, які не виступають за межі полки, зазвичай мають на увазі використання шурупів або саморізів. Плоскі кронштейни, що мають на одному з кінців характерне грушоподібне отвір, можуть використовуватися як з шурупами, так і з милицями. Складна фурнітура з можливістю регулювання висоти підвісу, як правило, розрахована тільки на милиці.
3
Проведіть вимірювання. Виміряйте ширину і висоту полиці, відстань між місцями кріплень. Визначте положення місць кріплень щодо верхніх крайніх точок вироби.
4
Визначте місця кріплення. Виходячи з габаритів полки, і враховуючи наявність інших меблів, виберіть місце її майбутнього розташування. Намітьте точки, в яких повинні перебувати кріпильні елементи. Використовуйте рівень для контролю горизонтального розташування точок кріплення один щодо одного.
5
Створіть у стіні гнізда для установки кріпильних елементів. За допомогою перфоратора або дриля просвердлите в стіні отвори необхідного діаметра і глибини. Забийте в них пластикові дюбелі.
6
Прикріпіть полку до стіні. Вверніть кріпильні елементи в гнізда на оптимальну глибину. Дотримуючись запобіжних заходів, підійміть полку і вставте кронштейни з кріпильними елементами. Досягніть зачеплення всіх кронштейнів за все кріпильні елементи. Опустіть полку . Перевірте, якщо це можливо, надійність кріплення за допомогою візуального огляду.