Як з'єднати логічні диски. Як соеденить логічні диски з віндос.

Ємність жорстких дисків, серійно випускаються сучасною промисловістю, постійно зростає. Зростають обсяги даних, що зберігаються користувачами на їхніх персональних комп'ютерах. Відповідним чином змінюються і погляди на параметри місткості пристроїв зберігання інформації, прийнятні для комфортної роботи. Так, при додаванні на комп'ютер нового накопичувача, нерідко приймається рішення з'єднати логічні диски на старому вінчестері для отримання одного, але більш ємного місця зберігання інформації.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Скопіюйте цінні дані з поєднуваних логічних дисків. Створіть тимчасові папки на диску, який не буде піддаватися об'єднанню. Скористайтеся можливостями файлового менеджера або провідника. Скопіюйте або перенесіть дані, які потрібно зберегти, з поєднуваних дисків в тимчасові папки.
2
Відкрийте оснастку управління ресурсами комп'ютера. Клікніть правою кнопкою миші по значку "Мій комп'ютер" на робочому столі. У випадаючому меню виберіть пункт "Управління".
3
Відкрийте розділ управління дисками. Якщо це необхідно, розгорніть гілку "Управління комп'ютером (локальним)" списку, розташованого у правій частині вікна програми. Розгорніть гілку "Сховище". Виділіть пункт "Управління дисками". Буде відображений інтерфейс менеджера дисків.
4
Видаліть поєднувані логічні диски . У списку дискових накопичувачів знайдіть той, на якому розташовуються логічні диски , які необхідно з'єднати. Клацніть правою кнопкою миші по області, що відповідає одному з дисків. В контекстному меню виберіть "Видалити логічний диск ...". З'явиться вікно попередження. Натисніть кнопку "Так". Проведіть аналогічну операцію з усіма поєднуваними дисками.
5
Почніть процес створення нового логічного диска на звільненому просторі. Правою кнопкою миші клікніть по області з написом "Вільно". В контекстному меню виберіть "Створити логічний диск ...". Буде відображений майстер створення розділів.
6
Створіть логічний диск. В майстрі створення розділів чотири рази натисніть кнопку "Далі". Виберіть букву, під якою буде відображатися створюваний диск. Натисніть "Далі". Вкажіть параметри форматування. Знову натисніть кнопку "Далі" і дочекайтеся закінчення процесу форматування. Натисніть "Готово".
7
Переконайтеся, що диск коректно створений. Він повинен відобразитися в менеджері дисків. Його стан має бути "Справний".
8
Перенесіть дані на створений диск. Якщо це необхідно, перенесіть дані, збережені в тимчасових папках, на новий диск. Також як і колись, скористайтеся можливостями файлового менеджера або провідника.
Зверніть увагу
Можна виробляти з'єднання тільки суміжних логічних дисків.
Корисна порада
Встановіть прапорець "Швидке форматування" при створенні диска, якщо ви впевнені в повній справності накопичувача. Це дуже сильно зменшить час форматування.