Як оновити драйвер принтера.

Будь-яке підключене до комп'ютера пристрій не буде працювати без драйвера . Драйвери завжди потрібно встановлювати і час від часу оновлювати. Не виключенням є і принтер. Для того щоб почати друкувати на принтері, потрібно встановити, а в деяких випадках і оновити драйвер, інакше принтер не працюватиме належним чином.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, принтер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Перший спосіб дозволить оновити або встановити безпосередньо сам драйвер без додаткового програмного забезпечення. У контекстному меню «Мій комп'ютер» натисканням правою кнопкою мишки виберіть рядок «Властивості». Потім на панелі компонентів виберіть рядок «Диспетчер пристроїв». Знайдіть компонент «Принтери і факси» та натисніть по стрілочки зліва від нього. З'явиться список підключених пристроїв. Виберіть принтер, натиснувши по ньому правою кнопкою мишки. Спливе контекстне меню, в якому виберіть команду «Оновити драйвер». З'явиться меню варіантів оновлення драйверів. Навпроти рядка «Використовувати інтернет-з'єднання» поставте галочку. Драйвера принтера будуть оновлені.
2
Якщо через «Диспетчер пристроїв» не відображаються «Принтери і факси», відкрийте «Панель управління». Далі виберіть рядок «Пристрої та принтери». Зверніть увагу на верхній рядок «Принтери і факси», в якій виберіть потрібний принтер, клацнувши по ньому правою кнопкою миші. Потім у виниклому меню виберіть команду «Властивості», після вкладку «Обладнання» і рядок «Підтримка USB принтера». Внизу у вікні програми клікніть по рядку «Властивості». У виниклому вікні виберіть вкладку «Драйвер». Із запропонованих дій натисніть по команді «Оновити».
3
Обидва ці способи лише оновлюють безпосередньо драйвер. Якщо хочете отримати нове оновлене програмне забезпечення до принтера, яке розширить можливості друку, зайдіть на сайт виробника і введіть у пошуковику сайту модель вашого принтера. Ви отримаєте файл з оновленим програмним забезпеченням і драйвера ми. Програмне забезпечення дає багато додаткових можливостей друку та управління принтером. До того ж такий варіант може підійти людям, у яких немає інтернету, оскільки завантажити програмне забезпечення з драйвера ми можна у друзів або в інтернет-клубі, потім зберегти на флешку або на диск, а вже вдома встановити.